Serie A 2020/21

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    129
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.129
Поени од реакции
5.031
Ау многу здиве Лукаку, баш ме интересира што го испровоцира Ибра толку...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.425
Ау многу здиве Лукаку, баш ме интересира што го испровоцира Ибра толку...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
Сигурно ја испцул мајка му, се слушаше Лукаку како вика wanna speak about my mother?
 

interlove

Die with memories not dreams
Член од
14 ноември 2014
Мислења
2.064
Поени од реакции
2.618
Не бе јасно се гледаше дека копилето му испцу мајката на Лукаку, или така нешто, нема врска со нигер.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.425
Да не го кажа нигер бе?
Така се слушна...
И коментаторот као “не смеам да го кажам овој збор” ...
Абе каков нигер батали коментаторине на Спорт клуб, ајкју колку Заев имаат.

Се слушна убаво Лукаку што збореше а и сите знаат дека Лукаку е дете на самохрана мајка и дека му е слаба точка. Намерно го испровоцира.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom