Serie A 2020/21

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    129
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 октомври 2010
Мислења
4.427
Поени од реакции
6.046
Не заебавај, Лукаку е господин човек. Ма да како професионалец, не смее да се извади од кожа онака.
Се зезам. А господин не галами 5 минути како да е во Задруга. Или премолчуваш или веднаш се тепаш. :D
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
2.845
Поени од реакции
7.089
Nesto za majka mu, vo stil sedi miren sine demek on mu e tatko

A Lukaku mu vrati deka ke go eb.. i nego i zena mu haha
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
4.427
Поени од реакции
6.046
Абе каков нигер батали коментаторине на Спорт клуб, ајкју колку Заев имаат.

Се слушна убаво Лукаку што збореше а и сите знаат дека Лукаку е дете на самохрана мајка и дека му е слаба точка. Намерно го испровоцира.
Навистина? Е не сум знаел, немаше да го пишам тоа за копиле.:(
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.570
Поени од реакции
8.854
Иначе инцидентов ја засени магичната парада на Ханда пантерот при голот на Ибра, штета за малце не ја фати а добро ја прочита, у негов препознатлив стил.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
34.034
Поени од реакции
88.563
WOWOWOOWOWWOWOWOWOOWOWOWOWOWOWOWOOWOWOW мајка му опцул на Лукаку, прв пат видено нешто во фудбалот, му ебам тоа глупакот црвен ќе изедеше од што е идиот. Остави го Шкриниар да му откорне ребра у второ и не замарај, ДЕБИЛ.

ВАЛЕРИ ТЕБЕ У УСТА ДА ТЕ ЕБАМ КОПИЛЕ СМРДЛИВО.

Хандановиќ грев над гревовите, голманскиот Љупче Златев.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
4.070
Поени од реакции
12.074
Уште некоја фора за здрвеноста на Ханда пред да ве нападнат дека не е крив он за голот?

Не е крив до толку како српската плејбој старлета.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.150
Поени од реакции
5.053
На крај посељак испадна Лукаку, ич не професионално, бар сеа коа нема публика и се се слуша, не го личи... Провокацие увек има, ако се понашаат ваке сите...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 

interlove

Die with memories not dreams
Член од
14 ноември 2014
Мислења
2.099
Поени од реакции
2.713
На крај посељак испадна Лукаку, ич не професионално, бар сеа коа нема публика и се се слуша, не го личи... Провокацие увек има, ако се понашаат ваке сите...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
Хаха, навистина?!

Селак е Ибра, и тоа докажано во минатото, но Лукаку би рекол е глуп кој паѓа на негови провокации.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom