PlayStation 4

Дискусија во форумот 'Гејминг' започната од -={K-O-R-U-N}=-, 20 февруари 2013.

 1. Martin

  Martin

  Член од:
  25 јануари 2005
  Мислења:
  4.979
  Допаѓања:
  3.805
  Може да, ама џабе ке ти биде :)
   
  На Solaire of Astora му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Solaire of Astora

  Solaire of Astora

  Член од:
  30 јули 2014
  Мислења:
  2.900
  Допаѓања:
  6.845
  Да, сеа читав мислења уназад, зашто ќе можам да ги играм дур ми трае претплатата.
  Фала ти.
   
  На Martin му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Jedah

  Jedah

  Член од:
  4 јануари 2008
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  1.624
  Можеш да ги активираш за да ги фатиш не и дека ќе се изнаиграш за две недели четири игри. Ке ги фатиш игрите што се од септември и ќе ги фатиш игрите што се од октомври. Трајно ќе останат врзани за твојот акаунт, се разбира се додека трае претплата ќе можеш да ги играш али сопственоста ти останува. Јас имам игри од 2012 што сум ги активирал и ден денес кога и да приклучам PSN Plus тие наслови ми се достапни за спуштање и играње.
   
  На Solaire of Astora му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Џои

  Џои КИНЕКТиран

  Член од:
  1 февруари 2007
  Мислења:
  8.407
  Допаѓања:
  2.075
  Ја изигравте бателфилд бета? После 3 дена играње лош впечаток ми остави искрено. Како да е мал додаток на предхотната со уште полоши глупости во неа.
   
 5. Solaire of Astora

  Solaire of Astora

  Член од:
  30 јули 2014
  Мислења:
  2.900
  Допаѓања:
  6.845
  Колку можам конзола купена пред недела дена од 1 ТБ една рачка со 4.73 фирмвер да ја продадам?
   
 6. Fikshe1989

  Fikshe1989

  Член од:
  22 ноември 2017
  Мислења:
  763
  Допаѓања:
  1.078
  Go spushtiv demoto od FIFA19. Prvo neshto sho zaprimetiv e deka slilite od igrachite se istite od lani, a duri zgora na se ima igraci koi se slikani vo dresovi od prethodnite klubovi vo koi igrale kako na primer Emre Can od Juventus e vo dres od Liverpool. Ima i drugi igraci so istiot "problem". Planiraat li da gi apdejtiraat ili ke si ostanat taka? Stvarno e glupavo.
   
 7. SanIker

  SanIker

  Член од:
  21 септември 2008
  Мислења:
  13.263
  Допаѓања:
  9.179
 8. Scirea

  Scirea Старата Дама

  Член од:
  4 август 2010
  Мислења:
  17.865
  Допаѓања:
  39.643
  На ob1 и Martin им се допаѓа ова.
 9. Solaire of Astora

  Solaire of Astora

  Член од:
  30 јули 2014
  Мислења:
  2.900
  Допаѓања:
  6.845
  Со таа шема псплус ти трае две недели со тоа што вториот и секој нареден што ќе го активираш ќе треба на нов маил да биде со што мислам дека истата игра со зачувани сетинзи и достигнувања нема да можеш да ја играш, туку од почеток. Јас пробав и еве имам две недели псплус, без кредитна дебитна картичка пошо се накурчив кога дознав дека фрее трајлот не можам да го активирам од Македонија, туку само со фејк пејпал акаунт. Не сум сигурен дали можат да те фатат и банираат, ниту многу се разбирам како оди тоа.

  Ја има ли некој Дарк Соулс 3 за менување или продавање?
   
  Последно уредено: 19 септември 2018
 10. Solaire of Astora

  Solaire of Astora

  Член од:
  30 јули 2014
  Мислења:
  2.900
  Допаѓања:
  6.845
  Игрите што се достапни за симнување од playstation now, како на пример Bloodborne, дали се достапни за играње и после истекување на претплатата на psnow, или не се?
   
 11. Jedah

  Jedah

  Член од:
  4 јануари 2008
  Мислења:
  1.351
  Допаѓања:
  1.624
  Playstation Now e тоа што е Netflix за филмови. Значи Games on Demand. 650 игри - Сите достапни на располагање се додека ти трае претплатата.
  Заврши претплатата? - Завршува и пристапот до тие игри.

  Отприлика нешто како Xbox Gamepass.
   
  На dace@mkd, Martin и Solaire of Astora им се допаѓа ова.
 12. Riki94

  Riki94

  Член од:
  1 април 2018
  Мислења:
  260
  Допаѓања:
  100
  Здраво ми треба помош. Имам пс4 регистриран на амерички акаунт и сега за да ја купам ФИФА 19 како да направам. Ве молам за помош, читав нешто преку амазон ама ако може подетално да не згрешам.
   
 13. 123456

  123456

  Член од:
  6 септември 2007
  Мислења:
  5.501
  Допаѓања:
  3.063
  Јас денес ја купив дигитална, на амазон не најдов да земам картица
  https://www.pcgamesupply.com/buygames/sony-playstation-network-cards/US-Region/
  плакаш и одма ти стигаат кодовите на маил, после ги внесуваш во reedem codes и тоа е тоа.
   
 14. aleksandar09

  aleksandar09

  Член од:
  14 август 2012
  Мислења:
  1.524
  Допаѓања:
  524
  Треба ми код за германски стор од 10 евра, одека да купам, пробав амазон али ми бара документ за идентификација?


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 15. Fikshe1989

  Fikshe1989

  Член од:
  22 ноември 2017
  Мислења:
  763
  Допаѓања:
  1.078
  Kolku pari ja zede igrava? I koj ti e prviot vpechatok? Mnogu loshi komentari se iznachitav, a i toa shto voopshto ne posvetuvaat vnimanie na Career mode, mi ide na nervi.
   

Сподели преку: