PlayStation 4

Дискусија во форумот 'Гејминг' започната од -={K-O-R-U-N}=-, 20 февруари 2013.

1. Solaire of Astora

Solaire of Astora

Член од:
    30 јули 2014
    Мислења:
    2.646
    Допаѓања:
    5.992
    Да, сеа читав мислења уназад, зашто ќе можам да ги играм дур ми трае претплатата.
    Фала ти.

На Martin му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Jedah

Jedah

Член од:
    4 јануари 2008
    Мислења:
    1.303
    Допаѓања:
    1.542
    Можеш да ги активираш за да ги фатиш не и дека ќе се изнаиграш за две недели четири игри. Ке ги фатиш игрите што се од септември и ќе ги фатиш игрите што се од октомври. Трајно ќе останат врзани за твојот акаунт, се разбира се додека трае претплата ќе можеш да ги играш али сопственоста ти останува. Јас имам игри од 2012 што сум ги активирал и ден денес кога и да приклучам PSN Plus тие наслови ми се достапни за спуштање и играње.

На Solaire of Astora му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Џои

Џои КИНЕКТиран

Член од:
    1 февруари 2007
    Мислења:
    8.397
    Допаѓања:
    2.059
    Ја изигравте бателфилд бета? После 3 дена играње лош впечаток ми остави искрено. Како да е мал додаток на предхотната со уште полоши глупости во неа.

4. Solaire of Astora

Solaire of Astora

Член од:
    30 јули 2014
    Мислења:
    2.646
    Допаѓања:
    5.992
    Колку можам конзола купена пред недела дена од 1 ТБ една рачка со 4.73 фирмвер да ја продадам?

5. Fikshe1989

Fikshe1989

Член од:
    22 ноември 2017
    Мислења:
    251
    Допаѓања:
    287
    Go spushtiv demoto od FIFA19. Prvo neshto sho zaprimetiv e deka slilite od igrachite se istite od lani, a duri zgora na se ima igraci koi se slikani vo dresovi od prethodnite klubovi vo koi igrale kako na primer Emre Can od Juventus e vo dres od Liverpool. Ima i drugi igraci so istiot "problem". Planiraat li da gi apdejtiraat ili ke si ostanat taka? Stvarno e glupavo.

6. SanIker

SanIker

Член од:
    21 септември 2008
    Мислења:
    13.248
    Допаѓања:
    9.152
  7. Scirea

Scirea Старата Дама

Член од:
    4 август 2010
    Мислења:
    17.088
    Допаѓања:
    35.706
    На ob1 и Martin им се допаѓа ова.
  8. Solaire of Astora

Solaire of Astora

Член од:
    30 јули 2014
    Мислења:
    2.646
    Допаѓања:
    5.992
    Со таа шема псплус ти трае две недели со тоа што вториот и секој нареден што ќе го активираш ќе треба на нов маил да биде со што мислам дека истата игра со зачувани сетинзи и достигнувања нема да можеш да ја играш, туку од почеток. Јас пробав и еве имам две недели псплус, без кредитна дебитна картичка пошо се накурчив кога дознав дека фрее трајлот не можам да го активирам од Македонија, туку само со фејк пејпал акаунт. Не сум сигурен дали можат да те фатат и банираат, ниту многу се разбирам како оди тоа.

Ја има ли некој Дарк Соулс 3 за менување или продавање?

Последно уредено: 19 септември 2018 во 12:45

Сподели преку: