Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување
Член од
16 ноември 2009
Мислења
299
Поени од реакции
86
Потполно ме разочара сцената со каснењето на новиот CFW, колку A листа на игри само пропуштив периодов, кога ќе ми текне и Uncharted 3 ќе се појави наскоро. Дефинитивно PS3 е создаден само за оригинали и мултиплеер, за пиратски ствари X360 е подобар избор.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Потполно ме разочара сцената со каснењето на новиот CFW, колку A листа на игри само пропуштив периодов, кога ќе ми текне и Uncharted 3 ќе се појави наскоро. Дефинитивно PS3 е создаден само за оригинали и мултиплеер, за пиратски ствари X360 е подобар избор.
Која црна сцена, сите во судници се. :)
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.551
Поени од реакции
2.511
Потполно ме разочара сцената со каснењето на новиот CFW, колку A листа на игри само пропуштив периодов, кога ќе ми текне и Uncharted 3 ќе се појави наскоро. Дефинитивно PS3 е создаден само за оригинали и мултиплеер, за пиратски ствари X360 е подобар избор.
Јави им се на Индонезијциве да побрзаат малку...
http://www.joystiq.com/2011/10/21/report-ps3-jailbreak-second-edition-is-now-circulating-in-ind/
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
1.837
Поени од реакции
2.104
Едно прашање. Дали можам да купувам игри преку пс стор со кредитна картичка
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
А сега новости од светот на идустриајта за видео игри.

И после огромнта љубов изразена од ИГН кон Uncharted 3 со зборовите „Ова е причината за тоа што играм игри“ и уште поважно со бројката 10, рецензентот од г4тв бесрамно ја оцени играта со 4ка од, внимавајте, максимални 5 поени, нарекувајќи ја со погрдни имиња како „интересна авантура“ која имала „моменти од дејствието кои не водат кон никаде“. Каков ли е овој срам? Или пак имаме случај на љубов за пари?

За повеќе одете на порталот www.vestiodsekade.com.чкљ
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Battlefield 3 е на PS store. Заинтересирани ПП.
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
ЗОШТО ПОРАНО НЕ ГО СООПШТИЈА ОВА ЕА ?!?!?!?!? Ќе имав пари и за ПЦ и за ПС3 да ја земам.. а сеа морам да ја чекам на sale за ПЦ :/ Иначи денес ми стигнала.. сеа чекам петок да дое да се оставам :D
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
Dali nekoj maze da mi kaze kade mozam da najdam Playstation 3 po moznost vo Skopje ?
Оди во ГТЦ и во која продавница и да влезеш за компјутерски делови имаат и ПС3. Во онаа на почетокот што е ТНТ Маркет ако не се лажам за името, имаа и некој бандел
 

Kajgana Shop

На врв Bottom