Amacord
Поени од реакции
15

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Супер си е ;) На Xbox ќе требаше 15евра да плаќаш вака 7, а да бевме 5 души- 2 евра :) Иначе имаш време да се најдеме негде денес ?
  Е абе излегоа мапите за Блек Опс... Кажи ми дали да ги зимам и ако ги зимам кај да се сретнеме за да се размениме со игрите и пари да ми дадеш ... :)
  Ај стај се на МСН кога ќе можеш, да се договориме за заменава со Heavy rain и Resistance2.
  Па те немаше во 21:48 :)
  Ај во текот на денов ваљда ќе се погодиме онлајн двајцата ...
  Јас имам направено UK акаунт и сакав да земам лајв ама не знам дали може со македонска картица или paypal
  Еј, ај кога ќе прочиташ пиши ми дали и како купуваш на Xbox Live?

  Зашто гледам акаунтот мора да е во Америка или слични земји, па лажеш за локација и само упишуваш кредитна картичка?

  Кога можеш пиши. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom