Nokia ги претстави Lumiа 920 и Lumiа 820

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075

Телефонов би издржал уште 10 фрлања :pos:
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.663
Поени од реакции
2.767
за нокиава пак нешто не ме штима за камерата,вратете почетната страна и обрнете внимание за видео снимање и обрнете внимание ајфонот или самсунг 3 се зумирани,а нокиа се на дефаулт и затоа било кој смартфон што се зумирани на видео снимање секогаш се тресе,а нокиа не е зумиран и демек како да има стабилизација :):eek:
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
за нокиава пак нешто не ме штима за камерата,вратете почетната страна и обрнете внимание за видео снимање и обрнете внимание ајфонот или самсунг 3 се зумирани,а нокиа се на дефаулт и затоа било кој смартфон што се зумирани на видео снимање секогаш се тресе,а нокиа не е зумиран и демек како да има стабилизација :):eek:


Ете, ако сакаш гледајго каналаот имаат споредба со повеќе телефони. Ништо не е мамено :pos:
 
Член од
24 мај 2011
Мислења
34
Поени од реакции
19

Ете, ако сакаш гледајго каналаот имаат споредба со повеќе телефони. Ништо не е мамено :pos:
Видеото му е топ ама сликите што ги вади 920 се мизерија невидена :) Очекував камерата да е слична со перформанси како кај 808.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Видеото му е топ ама сликите што ги вади 920 се мизерија невидена :) Очекував камерата да е слична со перформанси како кај 808.
Навечер е феноменален му нема равен. денски малце заебава но Нокиа рекоја дека доаѓа со наредниов апдејт следниот месец.
 

edin4o

Продуцент
Член од
4 април 2010
Мислења
1.419
Поени од реакции
460
Како што ми мириса, Nokia благодарение на секојдневната експанзија на Windows 8, ќе почне да направи нов бум на пазарот наскоро...
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Со дрво го мавна бе ко да е безбол топче хахахахаха :D
Гледајги предходните 2 дела од видеово. Ма го прегази со кола и преживеа бе :pos:
--- надополнето: 22 ноември 2012 во 23:56 ---
Како што ми мириса, Nokia благодарение на секојдневната експанзија на Windows 8, ќе почне да направи нов бум на пазарот наскоро...
После незнам колку време акциите и скокнаа на Нокиа. Тоа е добра вест

Лумиа 920 насекаде се продава веднаш штом се добие. Нокиа неможе да успее да ги достави телефоните како што се порачуваат.
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.708
Поени од реакции
809
Гледајги предходните 2 дела од видеово. Ма го прегази со кола и преживеа бе :pos:
--- надополнето: 22 ноември 2012 во 23:56 ---


После незнам колку време акциите и скокнаа на Нокиа. Тоа е добра вест

Лумиа 920 насекаде се продава веднаш штом се добие. Нокиа неможе да успее да ги достави телефоните како што се порачуваат.
Ако сега fail-нат Nokia, можат слободно да се откажат :)
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Ако сега fail-нат Nokia, можат слободно да се откажат :)
Премногу зависи од windows phone 8 сега. Кернелот е сменат апдејтите и подобрувањата ќе доаѓаат сега многу побрзо.

топ 50 апликации за 3-4 месеци ќе бидат тука. Останува да видиме.
--- надополнето: 23 ноември 2012 во 03:10 ---
Како и да е жолтиот ќе биде мој до нова година :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom