Last Man Standing (Barclays Premier League) vol. 2

Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
За наредно Џени пиши ме на КПР, fuck me right ?

Не го играјте Ливерпул, тоа гомната од Виган увек играат како ненормални со големиве тимови...
Пер тоа е од март натака со Виган, имаше една заебанција пред да биде ждрепката за новата сезона, вика сите одма ќе погледнат накај април-мај со кого играат надевајќи се дека ги нема Виган таму :pos:
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.838
Поени од реакции
23.083
Пер тоа е од март натака со Виган, имаше една заебанција пред да биде ждрепката за новата сезона, вика сите одма ќе погледнат накај април-мај со кого играат надевајќи се дека ги нема Виган таму :pos:

Ааа, и ја мислев април-мај, па со Тотнем ми ги земаа парете, па после пак ми ги земаа парете дома со ВБА ги играв да тепаат, и то :)

Иначе како ќе ни ебат матер тиа ЌПР на свите то чудо едно :D
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Ааа, и ја мислев април-мај, па со Тотнем ми ги земаа парете, па после пак ми ги земаа парете дома со ВБА ги играв да тепаат, и то :)

Иначе како ќе ни ебат матер тиа ЌПР на свите то чудо едно :D
Уште сеа ако изгубат ќе им еам тоа тимот грбав.Мора да ја тепаат оваа утакмица,па имаме и двојна шанса сега за сега и Х е опција.
Ако не искочи ни 1 ни Х ќе се молам до крај на сезона да испаднат,да влезат у долгови и никад више да не влезат у Премиер Лига:icon_lol:
Доста клетви се мислам.Другите ќе ги смислам кога следната недела во 90' ќе биде 0-1:icon_mrgr:
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Да не ги дискриминираме навивачите на Сити. Тие како награда ќе имаат чест да бидат статисти во снимањето на sci-fi филмот: “Champions League: The road to knockout phase“
За Сем Алардајс-како да купи играч белец :D
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Бр. 37 (од обновениот список) - КПР

Марк Хјуз покажа во својата тренерска кариера дека, Каде стапне - трева не никнува позади него, бетер е од Северина. Ама у сабота има да извади едно килаво реми, па мајка Јана нека е ..

Господ да чува и Цезар да брани. Аве Цезар !!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom