Football Manager 2013

Член од
29 март 2013
Мислења
214
Поени од реакции
92
Брат пиратска ја иам неам Steam btw од Skidrow е :)
Eпа брат ништо од пиратска фајде нема има проблем со кракот џабе не се мачи нема уште излезено крак што работи ја 5 дена и ден и нок барав се и сешто спуштив џабе,едино да го замолиш Слоба да ти ја инсталира преку TeamViewer како што ни ја инсталираше на повекето од нас и да играш у off line mode :)
 
N

Nicky Santoro

Гостин
13кава :eek:
По багосана игра одамна не излегла.Не издржав ни 3-4 дена и одма е избришав.
Како најдобра верзија беше 2007 и сеуште во слободно време е плешам незе.
Него дали има некој начин да си играмм 2007 со нови трансфери и сл?мислам дека можеше порано ама не сум сигурен.
Ако неможи се пука повторно 2012ката и тоа е...
 
Член од
18 август 2011
Мислења
56
Поени од реакции
11
Eпа брат ништо од пиратска фајде нема има проблем со кракот џабе не се мачи нема уште излезено крак што работи ја 5 дена и ден и нок барав се и сешто спуштив џабе,едино да го замолиш Слоба да ти ја инсталира преку TeamViewer како што ни ја инсталираше на повекето од нас и да играш у off line mode :)
Тогај ќе фураме 2012 додека не се среди оваја :D :P
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.796
Поени од реакции
1.155
Само на мене ми се свиѓа 12ката повеќе од оваа бе? (n)
 
Член од
16 април 2013
Мислења
28
Поени од реакции
51
И јас ви се придружувам благодарение на Слоба,Фала уште еднаш царе.....
Почнав со Самдорија имам мал буџет,но голема амбиција:)
 

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
17.424
Поени од реакции
35.151
Како ми се игра играва у пм... :( Да си почнам со некои дрвари од ниска англиска лига и да ги однесам до ПЛ....
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.439
Поени од реакции
18.275
Ме мрзи да читам назад на темава. Ај нека ми пушти некој во ПП линк од торент да ја симнам.:)
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.465
Поени од реакции
5.100
А кој е Слоба уствари, и што прави тој? :icon_mrgr:
Јас вака изгубен малку, ама гледам сите го спомнувате, па да прашам :rolleyes:
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
1.168
Поени од реакции
2.628
Ме мрзи да читам назад на темава. Ај нека ми пушти некој во ПП линк од торент да ја симнам.:)
Неможе торент зошто нема искочено крак , освен ако не сакаш да си ја купиш преку интернет тоа некој друг нека те информира што како јас ќе те излажам само зошто незнам точно како .

А кој е Слоба уствари, и што прави тој? :icon_mrgr:
Јас вака изгубен малку, ама гледам сите го спомнувате, па да прашам :rolleyes:
Слоба е дечко од Србија што преку неговиот steam акаунт ти ја симнува и инсталира играта ( без пари без ништо ) и си го става на offline акаунтот негов и ти си гејмаш .


И сеа мое мислење , многу се разочарав во 2013 и ќе си се навратам на 2012-ката .
 
G

Geezer

Гостин
Играм со Селтик, втора сезона. Прва освоив требл, загубив од Манчестер 2-1 вкупен резултат во ЛШ.
Ги шитнав Самарас и Комонс, ги зедов Иниго Перез од Билбао и Миљаш од Звезда. Солидно.
 
На врв Bottom