SlobaGrobar
Поени од реакции
179

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Здраво Слоба
  Може ли да ми помогнеш да ја исталирам ФМ 2013,прочитав на многу луѓе си им помогнал...
  Ти бладодарам однапред!
  Здраво Слоба, како си ? Може ли да ми помогнеш да ја инсталирам FM Manager 2013, бидејќи низ дискусиите што ги гледав на форумот, на многу луѓе си помогнал и немаат никаков проблем со играње на играта. Се утепав од слегнување кракови и други ствари, ама ништо.

  Би ти бил крајно благодарен.

  Поздрав.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: SlobaGrobar
  SlobaGrobar
  SlobaGrobar
  dodaj me na skajp ili fb radi lakse komunikacije.. sta ti je lakse da ti dam ?
  Ted Dettman4e
  Ted Dettman4e
  Ево мој skype: gorgitasev...дај ми и твој...
  SlobaGrobar
  SlobaGrobar
  slobasa92
  Zdravo druze pa ti si kralj.
  Ako moze i kaj mene da ja instaliras 2013,ne znam kade uste ne ja pobarav i neznam kolku verzii i krakovi spustiv ali pak ne saka da raboti toes uste nema dobar krak pa ako imas slobodno vreme pls instaliraj ja i kaj mene.
  pozdrav
  Аха ок фала, не знаев дека ги имам сите пачеви. Ама дали и ти имаш проблеми со повредите?
  Слоба стави ме у списак.
  Хвала. :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: SlobaGrobar
  SlobaGrobar
  SlobaGrobar
  Стављен си.. али не могу да прецизирам када ћеш доћи на ред.. али ћеш бити обавештен. :)
  Knoppix
  Knoppix
  Хвала Слоба легендо. :)
  SlobaGrobar
  SlobaGrobar
  24 marta predveče :D
  За колку време отприлика би можел да ми ја инсталираш менаџер? Зашто на темата прочитав дека има списоци и дека за следните 2 недели си фул, кажи каде да се пријавам па здравје кога можеш да ми ја инсталираш и мене :)
  Поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom