FIFA 13

Член од
16 мај 2010
Мислења
5.017
Поени од реакции
3.040
Да почекаме за католичкиот божиќ 100% ке ги намалат колку толку некое евро во џеб ке ни остане...стипса сум јебига секогаш гледам што може поефтино :D
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.431
Поени од реакции
9.670
Отвори го линкот во мислењето кое ми го цитираше имаш од десна страна пре-ордер на амазон 42.91 фунти(стави ги 43 xD)
Многу бе :D

Инаку се брзав и не го отворив линкот.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.155
FIFA 13 Demo for PC
Will be available on 11 September 2012

Иначе само клуч да купиш поефтино ке биде од 30 евра.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.078
12ката ми сецкаше иако комјутерот ми ги исполнува барањат за играта . Се надевам нема да го имам истиов проблем со 13ката
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
5.017
Поени од реакции
3.040
12ката ми сецкаше иако комјутерот ми ги исполнува барањат за играта . Се надевам нема да го имам истиов проблем со 13ката
Провери добро мора нешто да не ти е во ред со компјутерот...или пак до верзијата може да ти е што знам..кај мене одеше и оди без проблем со келн ја шамарам цела европа ама после неколку сезони играње и менување играчи инаку го јадев од појаките .. ама сеа кога направив добар тим цела европа ми е под нозе ... додека да излезе 13кава ке одам во некој друг клуб малце да го воздигнам па ке минам на новава да видам што игра е :D
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
5.017
Поени од реакции
3.040
Успеав на јутуб на најдам гемплеј од играва по се изгледа дека и оваа година ке имаме дупло подобра фифа за разлика од пес... :)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.078
Криво ми е Челзи што ќе го нема во демото :(
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.635
Поени од реакции
8.140
Ако ја заебат работата пак со контролите, да неможам да си ги наместам по мој избор како на 12ката, ќе им ебам матер...
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.073
Поени од реакции
2.489
Едвај ја чекам, 12ва ми се здосади. Кога излегвит за на пц?
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
5.017
Поени од реакции
3.040
Едвај ја чекам, 12ва ми се здосади. Кога излегвит за на пц?
EA has announced that FIFA 13 will release throughout Europe on September 28, 2012.
ИЗВОР : http://www.videogamer.com/ps3/fifa_13/news/fifa_13_release_date_and_ultimate_edition_bonuses_revealed.html
П.С Доколку прочитате во статијава ке најдете нешто од типот на
a feature that will - apparently - let players swear at the ref. :drk:
 
Член од
13 јули 2009
Мислења
534
Поени од реакции
243

Kajgana Shop

На врв Bottom