DRACARYS
Член од:
20 ноември 2008
Мислења:
5.978
Допаѓања:
2.412
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Роденден:
15 април 1995 (Возраст: 24)

Сподели преку:

  1. The King of Clay
   The King of Clay
   Цел живот остана на Кајгана.
   1. На DRACARYS му/ѝ се допаѓа ова.
   2. DRACARYS
    DRACARYS
    навика бе то е хахах
    2 јуни 2016
   3. DRACARYS
    DRACARYS
    не си поарен ти, ама касно почна..
    2 јуни 2016
  2. Torte Mobile
   Torte Mobile
   500 den so popust za forumdzii
   1. DRACARYS
    DRACARYS
    аха ок не било скапо, а alcatel one touch idol колку коштат за декодирање? И од кај си?
    7 август 2013
   2. Torte Mobile
    Torte Mobile
    isto i toj
    od skopje
    7 август 2013
  3. The King of Clay
   The King of Clay
   Кај си бе, Милан камењава изгубиле од Аталанта, јас ти и уште 9 души да се собериме ќе ги тепаме Милан, срамота. :)
   1. DRACARYS
    DRACARYS
    Да играм со тебе фудбал = на самоубиство. Така да не важит то. И оди учи таму не забушавај.
    17 септември 2012
   2. The King of Clay
    The King of Clay
    Па то е поентава на муабетов, шо дури и јас да играм во тимов, ќе изгубет Милан, срамотилаци, и да, во право си, да појдам да прочитам, да почнам ако е можно. :D
    17 септември 2012
  4. Born to be Rossonero
   1. На пироман му/ѝ се допаѓа ова.
   2. DRACARYS
    DRACARYS
    за мене песнава
    4 мај 2012
  5. Born to be Rossonero
   Born to be Rossonero
   Абе не оди без Ибра другар, џабе.Ја сум за Балотели, ама само под услов да се смири и да игра во тандем со Ибра.
   1. На пироман му/ѝ се допаѓа ова.
  6. The King of Clay
   The King of Clay
   Си се научил татара патара само :(
  7. The King of Clay
   The King of Clay
   Немат лезет твоево :D
   1. На пироман му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Lu
   Lu
   Тие што се поскапи се посочувани и нормално дека не се канти.
   Јас зборев за оние Мерцедеси, БМВ, Ауди и сл. што се по 3.000/4.000 евра тумбани и целите крпени и префарбувани.
   Проблемот е што луѓето најчесто го зимаат кршот од Германија или Словенија колку да поминат поевтино ама битно им е да возат Мерцедес или БМВ.
   Во секој случај подобро е да имаме стари Мерцедеси отколку стари Југовци.
  9. Lu
   Lu
   Е да во право си, Југата, Заставите и сл. се канти, а и овие коли што се увезуваат се исто така 90% канти (најчесто Мерцедес, БМВ, Ауди, VW ) па многу подобро е да гледаме канти Мерцедеси, БМВ, Ауди ... отколку да гледаме канти Југо, Застава и сл. :)
  10. Lu
   Lu
   Од 2012 ќе има слободен увоз на коли од странство, поточно повеќето коли од странство што се увезуваат не се коли туку се канти.
   А инаку сега за увезените канти се плаќа акциза и данок, а од јануар 2012 ќе нема повеќе акциза и данокот ќе се намали и затоа човекот рече дека ќе има слободен увоз на канти бидејќи нема да се плаќа акциза.
   1. На пироман му/ѝ се допаѓа ова.
  11. ^Capo^
   ^Capo^
   Абе остај нека поверува човекот :)

   ...ако продолжел така ке го ставеле на трансфер листа хахаха вакво нешто немам сретнато до сега
   1. На пироман му/ѝ се допаѓа ова.
   2. DRACARYS
    DRACARYS
    хаха ама ме заеба, и јас поверував
    3 ноември 2011
   3. DRACARYS
    DRACARYS
    и овој поверва, ни го растури фан клубов ахха х)
    3 ноември 2011
   4. ^Capo^
    ^Capo^
    Пушти им ти муабет дека ПСЖ се заинтересирани дека ке дале 50м да видиш како одма ке почнат да ги планираат :)
    3 ноември 2011
  12. Anon
   Anon
   НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ АВАТАРОТ НЕЕЕЕЕЕЕ НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Anon
    Anon
    ја сакав да го користам.. имав слика директно извадена од сцената и беше малце темна, лоша... и побарав таму дизајнерите да ја напраат поубава ама веќе ја имало сликата нели wot ја пиша... нема везе заеби
    21 јуни 2011
   3. DRACARYS
    DRACARYS
    eeeeeeee :))) опни го и ти шо ти е гајле.
    21 јуни 2011
   4. Darling
    Darling
    и ја сакав да ја бапнам.
    кој рано рани, става аватар од Данерис Таргериан.
    30 јуни 2011
  13. zee German
   zee German
   нешо се збагова форумов 3 пати иста порака сум ти пуштил ,се ивињавам :D
  14. zee German
   zee German
   уствари нвм најдов на охридскај :)
  15. zee German
   zee German
   уствари нвм најдов на охридскај :)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  15 април 1995 (Возраст: 24)

  Потпис

  [​IMG]