FIFA 13

Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.715
Поени од реакции
1.043
Тие што ја имате фифа оргинал, едно прашање. Дали може да се додаваат други лиги во играта и кој се другите предности од пиратската освен онлајн играње?
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.155
Тие што ја имате фифа оргинал, едно прашање. Дали може да се додаваат други лиги во играта и кој се другите предности од пиратската освен онлајн играње?
Предности се ултимејт тим, online carrier mode и уште некои ко квестови што ти ги дава. Ултимејт тимот е многу добра ствар.
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.715
Поени од реакции
1.043
Предности се ултимејт тим, online carrier mode и уште некои ко квестови што ти ги дава. Ултимејт тимот е многу добра ствар.
А има опција да си додаваш нови лиги или што е тука е ?
Зашто глеав нешто преку тоа creation centre, за што служи тоа, што им е целта?
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.155
А има опција да си додаваш нови лиги или што е тука е ?
Зашто глеав нешто преку тоа creation centre, за што служи тоа, што им е целта?
Да ти кажам право појма неам. Освен онлајн и со другари, друго ништо не играм.
Онака овие што ти ги кажав ги имам чепнато шуш-буш... :)
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.675
Поени од реакции
7.162

Јас ја играв фифа 13/14 на најголемата резолуција малце сецка поради програмот што снимам иначе одлично си оди ако сакате погледнете :)
 
Член од
12 мај 2012
Мислења
121
Поени од реакции
168
После прва сезона коа ке стигне до 29 август се гаси играва, чаре некое ?:)
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.074
Поени од реакции
2.489
fasfafa.png

за 13/14 се работит, дајте помош, барав тој фајлот да го симнам ама не можам да го најдам...
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.794
Поени од реакции
3.492

Kajgana Shop

На врв Bottom