Fantasy Premier League 2020/21

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.076
Ама затоа мене ниту еден од овие не ми беше пошто направив 200 IQ потег

...и го ставив Бамфорд, со 1 поен :cool:
Денеска Бамфорд има 1 гол, 2 асистенции и најверојатно 3 бонус поени против Лестер на гости.

Минатото коло ми беше капитен и извади 1 поен против Њукасл

:)
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.461
Поени од реакции
9.438
Го земав Бамфорд и се предомислив, го ставив Ингс. Нормално гол и две асистенции за Бамфорд и пола милиметар офсајд за голот на Ингс.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
22.057
Поени од реакции
48.454
BRUH

Прегледај го приврзокот 281891

LOOK AT THIS DUDE

Прегледај го приврзокот 281892

OH NO NO NO NO NO NO

Прегледај го приврзокот 281893

HAHAHHHAHAAHHAHAHA

Прегледај го приврзокот 281894

LOOK AT THE TOP OF HIS TEAM

Прегледај го приврзокот 281895

OHNONONOONONO HAAHHAHAHA

Прегледај го приврзокот 281896

LOOK AT HIS GOAL

Прегледај го приврзокот 281897

Ај да видиме, навивам просек на сите да им е срање :D

...како бе ова коло решив да го извадам Салах за Стерлинг ...
и не ми текна да се пуштам и да го проверам тимов 2 дена имав... :mad: :mad: :mad: :mad:


Бонус:

Не ни започна..ама еве влезе пред 30 мин! :vozbud:

Прегледај го приврзокот 281898
Подобар од пола лига ќе си колово. 30 поени на клупа имаш море :D

Ајде нека кренат 2 прста тие што го имаат Мане
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
2.300
Поени од реакции
3.336
Ако Салах и Сон не ми извадат барем 20 поени, слободно можеме колово да го прогласиме за умрено.
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.461
Поени од реакции
9.438
Ах бе Салах, а кога те имав triple captain така дремеше. Сепак ќе ме извади колово, инаку ќе беше ептен лошо.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.670
Поени од реакции
37.627
Последниве две кола се лошо што можеше да ми се случи, ми се случи. Бетер од Јунајтед, таман фатив приклучок во неколку лиги што играм, пак ќе ми киднат на +150 поени. Чао.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
33.486
Поени од реакции
84.992
Абрахам 2 поени... Ебола да фатиш. Чилвел 0, нормално неговата замена даде денес гол, не баш чудно нели? Уште Сон, Доерти и Љорис. Сеа ќе му поништат 3 гола на Сон, Доерти ќе напраи црвен и притоа Брајтон ќе тепа 14-1. Салах капитен ми е и само он ќе ми извади поени колово, другото тешко дно. Нападот Абрахам и дуото од Евертон Ричарлисон-Луин. Сите тројца шап и лигавка да фатат. Одбраната Чилвел и Кансело, НЕ НАСТАПИЈА........... Маринети зашо Кансело ти е капитен бе? Чисто да те известам ако ти значи нешто, користи хаштаг #mommyblessme.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
22.057
Поени од реакции
48.454
Јас:
Види го Ули, Вернер капитен хехехе
Види го Драгонот, Стерлинг капитен хехехе
Види ги пола играчи, Бруно капитен хехехе

Ова е моментот за правење разлика

Исто јас:
Сон капитен хе...
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.076
Eeeееј види го ти Санчез еј..немам појма како стигна до 3 одбрани кога Тотенхем не ни шутираше ама ете, супер (y)
Дури и бонус поен ако извади..ехеееее

Браво (y)

Значи, официјално:

Ова коло:

Без капитен, со вкупно 9 играчи

Секоја ми чест, жими се :cuc: :cuc: :cuc:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
22.057
Поени од реакции
48.454
Eeeееј види го ти Санчез еј..немам појма како стигна до 3 одбрани кога Тотенхем не ни шутираше ама ете, супер (y)
Дури и бонус поен ако извади..ехеееее

Браво (y)

Значи, официјално:

Ова коло:

Без капитен, со вкупно 9 играчи

Секоја ми чест, жими се :cuc: :cuc: :cuc:
1 поен ќе има според моменталнава состојбаСо калкулирани бонуси и 10 играчи, 60 поени колово и не е така лошо.
Бар полесно се прифаќа вака промашениот капитен
 

Kajgana Shop

На врв Bottom