Fantasy Premier League 2020/21

Член од
29 јуни 2018
Мислења
2.300
Поени од реакции
3.336
Лаказет го земав прошло коло, сега ми треба некој друг :(, сите се повредени се им ....
Дкл, Хoсе и Лаказет ми се напред за колово.
Следно планирам и Вернер да го зеам. Мислам дека под Тухел и Вернер и Хаверц ќе даат резултати. :D
(Хoсе ти е новиот во Вулвс шо дое од Сосиедат)
 
Последно уредено:
Член од
29 јануари 2015
Мислења
4.647
Поени од реакции
11.965
Каталонскиот клошар Пеп Гвардиола и англискиот гаргамел Рој Хоџсон.

Ниту Стоунс, ниту Мичел, ниту Стерлинг капитен.

Ама затоа не можеш да ме победиш со Вернер и Маунт во тим и Цуфал и Лотон на клупа. :cool:
 
Последно уредено:

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.076
Исто, Стерлинг капитен, Стоунс на клупа, Кејн не стигнав да го заменам, ма да мање више, Бамфорд ќе влезе од клупа за него.

 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
2.300
Поени од реакции
3.336
Холднг ми е замена за Стоунс.
Лаказет напред.
Го напунив Арсенал 1 за вечер.


Отварам софаскор глеам без пола тим Арсенал вечер. ај барем 4 поена ми се загарантирани.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
33.486
Поени од реакции
84.992
Интересен напад составен од Калверт Луин и Ричарлисон, двајца мртовци. Поздрав, летате од тим следно коло. Го стаив Абрахам напред место Жоелингтон, а во средина место Бруно отиде Грилиш и испадна добра одлука. Не кујзне колку добра али си праиме муабет. Сеа очекувајте Вернер 7 гола да даде а Абрахам 3 автогола да си даде. Возбудлив играч Кансело, 0 поени. Ќе мора да се крстам во Сон, Салах и Абрахам и во тоа Тотенхем да не прими голови од Брајтон пошо ги иам Љорис и Доерти, или според Хрватските дноперти од коментатори ДоХерти. Се у пичка да им ебам на сите до еден. Интересна клупа исто така, од 4 измени 5 повредени имам.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.076
Само некој што врска нема од фудбал може да има повеќе од 10 бода колово
Врска немам.

Имам повеќе од 10 поени.

Еве, доказ дека немам врска и заборавив да го средам тимов:

1612082518020.png 1612082524053.png 1612082528845.png

Ова коло ќе имам 10 играчи и нема да имам капитен

До сега имам 21 поен од 5 играчи, уште пет играчи денес

Ко за коло што најверојатно ќе заврши со 10 играчи.........а можеби и помалце ако некој не влезе денеска
А и ко за коло без капитен
Не е лошо :D :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.076
1612090985725.png

Зијех ни на клупа

Со 9 играчи колово :cool:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.076
BRUH

1612103454167.png

LOOK AT THIS DUDE

1612103468557.png

OH NO NO NO NO NO NO

1612103479354.png

HAHAHHHAHAAHHAHAHA

1612103485190.png

LOOK AT THE TOP OF HIS TEAM

1612103506237.png

OHNONONOONONO HAAHHAHAHA

1612103520939.png

LOOK AT HIS GOAL

1612103528960.png

Ај да видиме, навивам просек на сите да им е срање :D

...како бе ова коло решив да го извадам Салах за Стерлинг ...
и не ми текна да се пуштам и да го проверам тимов 2 дена имав... :mad: :mad: :mad: :mad:


Бонус:

Не ни започна..ама еве влезе пред 30 мин! :vozbud:

1612103598056.png
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
4.647
Поени од реакции
11.965
BRUH

Прегледај го приврзокот 281891

LOOK AT THIS DUDE

Прегледај го приврзокот 281892

OH NO NO NO NO NO NO

Прегледај го приврзокот 281893

HAHAHHHAHAAHHAHAHA

Прегледај го приврзокот 281894

LOOK AT THE TOP OF HIS TEAM

Прегледај го приврзокот 281895

OHNONONOONONO HAAHHAHAHA

Прегледај го приврзокот 281896

LOOK AT HIS GOAL

Прегледај го приврзокот 281897

Ај да видиме, навивам просек на сите да им е срање :D

...како бе ова коло решив да го извадам Салах за Стерлинг ...
и не ми текна да се пуштам и да го проверам тимов 2 дена имав... :mad: :mad: :mad: :mad:


Бонус:

Не ни започна..ама еве влезе пред 30 мин! :vozbud:

Прегледај го приврзокот 281898

Извини за моето жалење од вчера.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom