Fantasy Premier League 2020/21

Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
Кој го има МекКарти од Саутемптон голманот у прв тим? Па јас нормално. :) Исто така кој го има Бруно вајс кептн? Точно, пак јас. Дај бе Пеп не го играј утре Стерлинг, напрај некоја од тие твоите wtf ротации и не го ставај у игра, еднаш барем да бидам у ќар од ротациите твои. Чудо и Беднарек не го имам у тимов, уште тоа фали.
99% игра утре Стерлинг.
Мекарти реално не помина лошо. Единствен е од одбрана на Саутемптон кој е на нула.
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.729
Поени од реакции
9.712
99% игра утре Стерлинг.
Мекарти реално не помина лошо.
Знам дека игра, затоа го стаив капитен. Не знам што мислев кога не го ставив Бруно ама ај.

Мекарти среќа има 6 одбрани, иначе и тој у минус ќе беше.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
Знам дека игра, затоа го стаив капитен. Не знам што мислев кога не го ставив Бруно ама ај.

Мекарти среќа има 6 одбрани, иначе и тој у минус ќе беше.
Реално, ова коло Стерлинг и Салах беа каде каде подобра опција за капитен од Бруно.
Стерлинг вс Барнли
Салах вс Брајтон
Бруно вс Саутемптон
Сите тројца да ги имам во тим, Бруно би ми бил задња опција за капитен ова коло.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.494
Поени од реакции
6.121
Бруно капитен и Рашфорд 41 поен.

Беднарек прва резерва а ги имам Диас, Кансело и Гундоган. :popce:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Никогаш понавремено не сум извадил голман, а првично планирав цела сезона да ја терам со Мекарти / Форстер.

Let's go Мартинез.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Никогаш понавремено не сум извадил голман, а првично планирав цела сезона да ја терам со Мекарти / Форстер.

Let's go Мартинез.

Мартинез го имам од почетокот на сезоната, а резерва е Фабиански . Од почетокот само во нападот и одбраната правам драстични промени.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
Ај нек си ебат мајката со овие бонус поени веќе.
Стерлинг дал гол, 0 поени...
Гундоган со една асистенција 2 поени. Лапорте само клин шит 1 поен.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Ова коло ретко кој добри бодови извади. Јас само 50 ова коло и тоа повеќе половина од бодовите се на конто на Стерлинг, Стоунс и Калверт Луин.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom