Fantasy Premier League 2020/21

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.195
Поени од реакции
40.859
1624376242537.png


Ептен прелиминарен. Држам окце на Хаверц, али не можам да го ставам без да го масакрирам тимов максимално.

Здравје, ќе почекаме, има некои потенцијални трансфери што може да се десат на играчи што се со ниска вредност, тоа може да смени нешто.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom