Fantasy Premier League 2020/21

Джонтра Вохохолта

I`m with the fucking FBI
Член од
20 јули 2020
Мислења
3.303
Поени од реакции
22.362
И шо е сеа ова?
Кое коло е ова бе? Што кур е ова Манчестер со Арсенал ми стои а Манчестер денес со Шефилд игра да ти ебам све од игра.

Не играм више
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.247
Поени од реакции
9.292
И шо е сеа ова?
Кое коло е ова бе? Што кур е ова Манчестер со Арсенал ми стои а Манчестер денес со Шефилд игра да ти ебам све од игра.

Не играм више
Тоа ти е у Pick Team ваљда кај што бираш тим за следно коло, актуелното коло со поените ти го покажува у Points.
 

Джонтра Вохохолта

I`m with the fucking FBI
Член од
20 јули 2020
Мислења
3.303
Поени од реакции
22.362
Тоа ти е у Pick Team ваљда кај што бираш тим за следно коло, актуелното коло со поените ти го покажува у Points.
Да. :D
Не ги пратам колава доека беа измешани деновиве, знам пред некој ден 86 имав :D

Види го Сака со 13 поени ми дреме на клупа. :facepalm::facepalm::facepalm:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.678
Поени од реакции
37.659
Грилиш и Таргет на клупа.


Браво да ти ебам идиотот глуп што глуми најпаметен. Ќе флопне Грилиш колово, ти со Дени Ингс ќе ги заебеш. Со Арсенал игра он, ќе им шибне два гола без проблем. Пуши кур сега се да ти ебам!!!


Што убаво ми беше со нефункциониални измени, вака сега гарант цело време ќе носам грешни одлуки. Идиот.


Дај нека скрши нога Марсијал на тренинг, или нека даде 4 гола вечер да надокнадам. :(
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
4.647
Поени од реакции
11.965
@SK-92 честитки брат мој. Ќе беше чувството комплетно да ги немав Маунт, Зијеш и Вернер во тим, но...
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.678
Поени од реакции
37.659
Какво катастрофално коло, страв ми е да отворам да видам дали собрав бар 40че.
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
2.313
Поени од реакции
3.362
Колово 35 поена.
Кејн (С), ДКЛ, Сон, Бруно и Салах заедно 10 поена.

Ај варди шо ми се повреди, ај Хесе што го стаив вчера дојден во Англија, фалеше уште кејн да ми се повреди и сеа пак -8 да влагам бе...П.С шо му е на Кејн, ќе го нема долго?
Тибам мртвово меѓуколо тибам...
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.819
Поени од реакции
83.076
© The top captains in GW20:
1️⃣
Fernandes (2,715,840) - 2 points
2️⃣
Kane (805,854) - 1 point
3️⃣
Salah (794,421) - 2 points
4️⃣
Son (495,685) - 2 points
5️⃣
De Bruyne (293,341) - 0 points


Ама затоа мене ниту еден од овие не ми беше пошто направив 200 IQ потег

...и го ставив Бамфорд, со 1 поен :cool:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
6.810
Поени од реакции
4.655
49 колово. За следно коло се заебав, направив трансфери пред Кејн да се повреди па сега веројатно ќе одам 4 во минус. А опциите во нападот се ептен тенки без Кејн, Варди, Агуеро...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom