Barclays Premier League 2010/2011

Кој ќе биде шампион во сезоната 2010/11 во Barclays Premier League?


  • Вкупно гласачи
    472
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.027
Поени од реакции
2.026
Ја не би ви честитал и откако официјално ќе ја земете. Сигурно сум ти омилен :)
Е зашто бе?
Јас би му честитал титула на фан на Ливерпул. Штета што никогаш нема да имам таква прилика. :icon_lol:
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Е зашто бе?
Јас би му честитал титула на фан на Ливерпул. Штета што никогаш нема да имам таква прилика. :icon_lol:
Ех не сме ние Арсенал :) . Иначе честитам обавезно кај што треба само што многу е рано оваа сезона уште не е готово.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.225
Поени од реакции
10.247
Е зашто бе?
Јас би му честитал титула на фан на Ливерпул. Штета што никогаш нема да имам таква прилика. :icon_lol:
Ај баш да те видиме. Многу брзо ќе ја имаш приликата
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.196
Поени од реакции
14.489
Тоа малери не малери не знам :) знам дека поради овој факт од кај вас највеќе го почитувам Carter и уште некој член, зошто вистински фан не честита додека и теоретските шанси не исчезнат :)
Абе не е тоа работата, работата е што сме скептици дека би можеле све да победат под крај кога сите знаеме какви се под притисок.
Иначе сите имаме надеж во нас дека некако ќе може да ве заебеме :)
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Ех не сме ние Арсенал :) . Иначе честитам обавезно кај што треба само што многу е рано оваа сезона уште не е готово.
89-90та е последен пат кога сте освоиле Премиер лига.
СУС. Збор да не ти чујам за Арсенал!
 

манутд

24 is the number
Член од
20 октомври 2008
Мислења
482
Поени од реакции
13
Уште пет натпревари за МЈ. Дома против Карамелите, Челзи и Мандарините, а на гости против Арсенал и Блегбурн.
Шест нат. за Арсенал. Дома против Манчестер Ј. и Вила, а на гости против Спурс, Болтон, Стоук и Фулам.
Шест нат. за Челзи. Дома против Бирмингам, Хем, Спурс и Чавките, а на гости против Манчестер Ј. и Карамелите.

Се на се моите предвидувања се дека титулата ќе се решава во последното коло, и со надеж дека ќе ја освоиме 19 иначе заебано ќе биде.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923

Фердинанд :pos:

Иначе Балотели во некое казино освоил 28 000 фунти и кога излегол, сретнал некој бездомник и му дал 1000 фунти. Можда бил Бебе од Манчестер :pos:
Gomes; Corluka, Dawson, Gallas, Assou-Ekotto; Van der Vaart, Huddlestone, Modric, Bale; Crouch, Pavlyuchenko.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.713
Поени од реакции
6.649
Најбрзо фатена утакмица досега Тотенхем-Арсенал ГГ3+ 2.25 фала ви :)


П.С. Е сега нека прави пресврт Тотенхем :zlo:
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Тотенхем-Арсенал каков натпревар :vozbud::vozbud:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Какво Ел Класико, уклучете си Тотенхем - Арсенал и уживајте во вистински фудбал.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.318
Поени од реакции
42.075
Toa e тоа, иСчезни ...
Жалосно за Арсенал, 7 години енд каунтинг, го читав и последново интервју на Фабрегас кој само го потврдува она што го пишав на темава викендов.

п.с. Ти еам евреите !
 
В

Вори

Гостин
Абе Торес не даде сеуште гол,зашто не плукате по него? :kesa:

Како и да е,јас мислам дека не е промашена инвестиција и од наредна сезона ќе добиеме мнооогу од него.
 
В

Вори

Гостин
^

:pos:

Е морав сега!Ова е јако рака на срце,а останатите глупи фори на тој зачадениот Дено и остала багра се излитени и сељачки.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom