манутд
Поени од реакции
13

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • СРЕЌНА НОВА 2010 ГОДИНА, ЗДРАВЈЕ, УСПЕХ И ПРОСПЕРИТЕТ И УШТЕ МНОГУ ТИТУЛИ ЗА НАШИОТ ОМИЛЕН ФУДБАЛСКИ ТИМ ВО СЛЕДНИТЕ 365 ДЕНА ВИ ПОСАКУВААТ ОД ФАН КЛУБОТ НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД!

  GLORY GLORY MAN UNITED!
  G
  Знам дека има играно во нивно време. Ама изјавава беше некако чудна и испадна дека се пробил во 2003/2004 а тогаш Бекам и Верон не беа во Јунајтед.
  G
  Потписот ти е грешка. Бекам и Верон си отидоа 2003 година.
  Нека е среќна новата година на сите навивачи на ѓаволите и нека оваа година биде исто бериќетна како минатата.
  Среќна Нова 2009 година, да ни е успешна како и претходната, да се редат трофеи како и денови во новата и да продолжиме да си го сакаме и подржуваме најдобриот клуб како и до сега.

  GLORY GLORY MAN UNITED

  Chombe_United( Manchester United president :) )
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom