UnitedWeStand
Поени од реакции
2.032

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ти да не не ме ископираш мене.....ја Стоук, он Стоук одма после мене :)
  M
  Манчестер ситииииииии такав сам и јааааааааааа... GG City :D
  море машко се изгуби бе да га ебу, нигде те нема :)
  Има овде chat ? Tебе прв те видов online :))
  UnitedWeStand
  UnitedWeStand
  Нема чет, ги има пишано само членовите кои се онлајн :D
  Добредојде :)
  frose94
  frose94
  Добро расчепкав и се снајдов. Фала anyway :D
  Брат Среќна Нека е, се најдобро, многу здравје и среќа и од убаво да не куртулиш :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: UnitedWeStand
  UnitedWeStand
  UnitedWeStand
  Фала брате, нека ти е среќна и на тебе, све најубаво :)
  Тренинг ти пратија? :) Или да ти пратам?
  UnitedWeStand
  UnitedWeStand
  Никој не ми прати :/
  Btw конечно прво место : D
  I
  Ilumious
  ако не те мрзи да почекаш до утре да си дојдам дома и одма го имаш :)
  UnitedWeStand
  UnitedWeStand
  Нема проблем, кога можеш тогаш :)
  ke moze li da mi kazes da ne znaes mozebi nesto vo vrska so predmetot metodi na prodazba,utre go polagam prva godina sum izboren mi e ,i neznam kogo da prasam ,da ne znaes kakov tip na prasanja davaat ili bilo sto vo vrska so testot???? fala ti odnapred
  Жив ли си бе Б.?
  Значи ич те нема еј!!!
  Абе мали и ти ли имаш финансиски? =)
  UnitedWeStand
  UnitedWeStand
  Па затој гу и ја праша дали на испит може да се извлече максимум оценка... а не на испит да извлечеш максимум поени и да ти стави 6ку...
  А ја и менаџмент, маркетинг, дигитална :Ѕ
  A
  Anne.
  Да не беше данска на финансиски да пренесеш нешто =)
  UnitedWeStand
  UnitedWeStand
  Беше :)
  Објаснува за оценување што како ќе биде... ама ја дефинитивно за на испит ќе га оставу, много замарање има овакој :)
  M
  Спремен за станување од 6 сабајле за да идеш на менаџмент :D?
  UnitedWeStand
  UnitedWeStand
  Абе нема да идемо на менаџмент :D
  1 000 студенти на едно предавање, не су нормални...
  Ти ќе мењаш смер или прашуеш за другарче? =)
  M
  Абе геј, шо ме избриша од фејсбук :D
  UnitedWeStand
  UnitedWeStand
  Не сам те избришаја бе луд ли си, него работу и треба да почну да учу сга па немам време и нејќу да се замарам с`с тој... ни на гости не мога да ти дојду :(
  M
  Mario Gómez
  Eби се глауч еден, а телефон шо не креваш, а не па да се јавиш.
  UnitedWeStand
  UnitedWeStand
  Па на работу сам бија бе, како да ти се јаву... и не ми текна после тој да ти се јаву, знаеш дека не ми сече :Р
  Ај уживај још некој дн, после ќе те малтретирам по Скопје :D
  И ќе га изедете од Цирих, и тој јако ќе га изедете : DDD
  Има нешто ново? Или како по обичај едну недељу унапред ќе кажев -.-
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom