Што ви е најчудно во сонот?

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Od site gluposti sho gi imam sonuvano najmnogu se imam uplasheno od eden son. Sonuvav deka sum bil vo nekoe selo vo nekoja kukja i so eden od najdobrive drugari sme barale zlato vo kukjata sme kopale i toj zaginal. Drugiot den koga se sretnavme ushte pred da se iskazham mi kazha deka sonuval neshto slichno i deka jas sum zaginal vo negojo son i nalet se drugo ja poznal kukjata deka bila od baba mu vo s.Dolneni. Posle to ja prashal majka mu i taja mu kazhala deka i baba mu rekla deka imalo zlato ushte od tursko ostanato. Creepy, isn't it?
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Најчудно ? Кога таман да завршам некоја работа , да направам нешто . .
БАМ станувам како луд .
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...toa sto na kraj se budam sekogash...
 

PlayBoY

I am the MuNgoS
Член од
6 февруари 2007
Мислења
1.063
Поени од реакции
5
mene cudno mi e toa sto,koga sanjam kosmar,ZNAM deka spijam,i sakam da se razbudam,a nemozam...
ednas legnav,zaspav,i sanjam nesto srasno,i nekako se razbudiv,i ja prasuvam sestrami kolku vreme spiev,ona mi rece 10 minuti... a u sonot traese kolku 1 saat :ija:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.390
Поени од реакции
25.191
Чудно ми е што секогаш кога сонувам голи жени некој ке ме разбуди
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
cudno mi sto ... uvek kaj nesto interesno ... se budam ..... ne nervira toa !
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
cudno mi e koga nekoi sonovi se tolku jaki so koga ke se razbudam utroto prodolzuvam da ziveam od kaj sto zastanav vo sonot,si ziveam ubeden deka to so sum sonel e vistina i posle nekoe vreme koga ke pocnam da pravam muabet so nekoj,koga ke prasam,pa koga ke mi kazat,abe drugar,vo red si ti??? duri togas ke se setam deka bilo son
 

Vikuska

I know the pieces fit...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
879
Поени од реакции
7
najcudno mi e koga sonuvam los son znam deka sonuvam i vo sonot gi stegam ocite i se razbuduvam. a i cudno mi e sto sekogas docnam na son i ne mozam da brzam kolku i da se trudam
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
BlAcK_MamBa напиша:
ne e za moi sonista ova, ama sepak e cudno

mama so ke sonuva , toa se ostvaruva.
sonuva mrtovci, nekoj umira. pa sonuva smaleni luge pa bez zabi, bez kosa, ednostavno horor i se sonistana na zenana. ne mozam da se iznacudam. samo za losi raboti ima predcustvo koga ke se desat :toe:
И јас сум иста...Соновите секојпат ми се исполнуват и имам предчувства...Имам и сонови шо не се излезе, ного јасно, ама повеќето се излезеле... :toe:
 
Член од
17 јуни 2007
Мислења
26
Поени од реакции
0
^Cutie^ напиша:
И јас сум иста...Соновите секојпат ми се исполнуват и имам предчувства...Имам и сонови шо не се излезе, ного јасно, ама повеќето се излезеле... :toe:



isto i ja mnogu e zebano neli?:helou:
 
Член од
17 јуни 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
Мн пати ми се случило да сонувам како ме боли и нешто..абе толку ја осекам болката тоа е нешо неверојатно и ко ке се разбудам уште бе ме боли..ама викаат се е во потсвеста ..сонуваме само 8 сек..и ако некој глас за тоа време допре до нас моше да врземе некои случки со тоа и да почнеме да сонувам-ама немора да значи , не е секогаш така!
 
Член од
5 јуни 2007
Мислења
890
Поени од реакции
9
Citav nekade nekoj strunjak demek sekogas sonuvame crno-belo, cudno posto barem kaj mene imam ubavi koloriti sonovi :)
Sto znam ako ne nekoj od doma na rabota recisi so sigurnost ke dojde na prvoto kafe i da si preraskaze nekoe sonce... zenava ima navika (bidejki jas i ke se podnasmeam koga nekoj ke pocne sonovi da mi raskazuva) bez zbor posle budenje da dobie zelba da surfa na http://galeb.etf.bg.ac.yu/~ajakov/sanovnik/sanovnik.htm :)

Sto e do mene sekogas si se smeam na sonot koga me napadna vselenski brod.. lol mnogu bese realno i strasno, pokraj glava mi pomina :))))
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Didi* напиша:
isto i ja mnogu e zebano neli?:helou:
Аууу не да е заебано....Не знам, дури некојпат страх да те фате... :tapp:
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Чудно ми е што понекогаш не знам дали е јаве или сон..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom