brainbug
Поени од реакции
9

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Паѓа конекцијата, го губиш напишаното? Напиши ги одговорите во текст едитор, и после кога имаш конекција copy & paste.
    Извини, не знам за кој линк зборуваш. Исто така извини, не ги проверувам поракиве редовно, речиси ич, па касно одговарам.

    Поздрав,
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom