Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
С

сашенко

Гостин
Нека ви е со среќа новата тема (стварно воведов е многу инспиративен :pos:) а и среќна нова година воедно...
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5.651
Поени од реакции
11.317
Честито нова тема и среќна нова година на сите миланези!! :)
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.092
Поени од реакции
2.497
Ај честито нова тема, да ја полниме со среќа и радост..
И Среќна Нова Година миланези, и во новата година да освоиме многу титули, да имаме многу среќни моменти и се најубо!!
edit: После Фан Клуб ставете : па Милан.. Не е некое правило ама поќе го личит..
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Среќна нова росонери живи, здрави, весели :)
Да се израдуваме на титул(и)а во 2011, да не биде мувла ко 2010

Ајт на здравје и темава убаво се поклопи и таа титули да збира! :)
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Епа ајде Среќна Нова година Комшии,многу успеси да ви донесе Милан оваа година :helou:
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Среќна Нова на сите. Аирлија нека е темава :)
Да газиме во 2011 :) Форца Гранде Милан !
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.049
Поени од реакции
7.715
Нека ви е среќна Новата година и честито нова тема:helou:
 

Stallion

Папион __ •°
Член од
13 септември 2010
Мислења
1.146
Поени од реакции
903
[COLOR="#black"]Среќна[/COLOR] Нова на сите росонери и да ни е среќна исто така и темава да си споделиме многу успеси во неа :pehar::pehar::pehar::pehar::pehar::pehar:
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.952
Поени од реакции
1.342
Честито нова тема Миланези да се радуваме повеќе во оваа, многу титули и за брзо да се наполни.
 

C-13

Лудо маало
Член од
7 декември 2010
Мислења
260
Поени од реакции
60
Искрени честитки за среќна нова година....ви посакувам на сите од се срце све што ке посакате да ви се исполни.....многу здравје,среќа,пари,љубов и титули во новата!!!!
со среќа нека ни е и новава тема :)
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.434
Поени од реакции
9.676
На 3ти треба да потпиши Касано така?
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
На 3ти треба да потпиши Касано така?
Да.

Инаку денеска Роналдињо се поздравил со сите и одлетал за Бразил,најверојатно ова е крај на неговиот престој во Милан.

Фала за се Дињо и се најдобро во новиот клуб.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom