К
Поени од реакции
46.472

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Еднаш препорача (британска?) комедија серија, само не можам да го најдам постот. Мислам дека беше со двајца цимери, така нешто...
  не и кренав раце, кога имаше пичиња на форумов ја на фудбал пишував, се скапаа од ебење сите, јас за оправање судиски грешки го арчев времето, сега па од кога е станат форумов ловџиско друштво, не се ни надевам веќе. :ROFLMAO:

  Имаш 2 кригли пиво за муабетов ахаххахаха
  К
  курајбер
  не е до пиво, таква е црна реалноста. Ние додекоа се пцуевме металциве се изнаебаа овде :D :D
  Деко reloaded!
  Деко reloaded!
  Ќути брат, коа ќе ми текне колку се иаме ругано на *времето* хахаха...

  Мада вие имавте 2-3 од Фан клуб шо се *дружеа* со повеќе Фан клубови интимно хахахахаха
  не бе какви ѓурултии, се заебаваме :D
  К
  курајбер
  па кој ти знае, многу заебавање ми се виде некако, а и второпласираната како љута малце :D
  I
  Ilumious
  ke igra LS , mala uteha :D
  А
  од 10 до 10 еврогол и моцарт, спортлајф не работат
  Абе... ај ќе ги палиме да видиме до каде можат да се караат :D Ти ставај им на нино и на хмкало лајкови јас на џејми и питу гули :D
  Последна активност: Прегледува тема Хомосексуални бракови во Македонија, пред една минута
  А јас ќе те прашував дали си акнал некое црнче во америка
  К
  курајбер
  па се шират хоризонтите бе, не може да сме затуцани цел живот... :D
  Дим4е
  Дим4е
  Не ми се веруе што слушам од човек што навивал на трибина :D
  cigan, zas ne pisues vise ? i smeni toa krastaviot od avatar
  К
  курајбер
  хеахеа абе не бев у државиштево.... од друг континент ги гледав јадовите што ќе ги сркаме.... не сум ич у тек, кажи од кого да ставам слика пошто ко што ве читам, никој не е е за да го стави човек.
  Марли
  Марли
  Имаш за 2000ки негде се на се одличен дрес, чисто сумљам дека некој ќе примети дека не е од Адидас стор :D
  Абе... мрднат си ... ти барем не ме сваќаше озбилно :D
  К
  курајбер
  Koga otide u baern isto taka mislev deka nema da se vrati :D
  Дим4е
  Дим4е
  Togas bese vonredna sostojba ... a i baern ne se do tolku izdisani :D
  Имаше едно јако мислење на acmilan-online
  „GRAZIE SOKRATIS PAPASTATOUOPSADASDHAOSDOAHASOERHWQALOUS... we wouldn't have made it without you “

  :pos:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom