Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Aj со среќа новата тема и среќна нова година :)
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Утре Касано едно голче ќе збуца очекувам да добијат шанса повеќето млади играчи како Меркел,Монтелонго и Страсер кој највероватно ќе игра со Калјари поради многу повреди што има во средината.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
И јас би сакал да ги видам ови младиве поготово Монтелонго сакам да видам што играч е :smir:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.609
Честито нова тема.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Момци да не знаете на кој програми ќе оди утрешната утакмица ? :)
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.954
Поени од реакции
1.349
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.954
Поени од реакции
1.349
Од acmilan.com
TV COVERAGE FOR AL AHLI-MILAN
MILAN - The friendly between Al Ahli and Milan on January 2, 2011, will be broadcast live by Mediaset, on Premium Calcio, at 17.00 CET and later replayed on Milan Channel at 19.00 CET.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.786
Поени од реакции
22.907
Aj cestito neka ni e novava tema.

Od ovie gore ja sum ZA ,za svite trojca, ama ka sto gleam pak bez lev bek ce ostanemo :D
 

BakoMevmedoski

Немирен
Член од
30 септември 2009
Мислења
525
Поени од реакции
55
Честитки за Темава, многу успеси да си славите :) позздрав.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom