Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.390
Поени од реакции
46.861
Ете така другари, ја напунивме старата трета тема, време е за нова и еве ја..

( следи емотивно обраќање)

Најпрво да посакам Среќна нова година на сите фанови на Милан кои ги обогатуваа минатите теми со новости, идеи, мислења.


Историјати и податоци нема потреба да се пишуваат, доволно е да се каже дека

'' Милан е најтрофеен клуб на светот и дека е екипа составена од шампиони ’’ :)
Ајде сега навалете.
 
P

PewDiePie

Гостин
Ајде нека ни е со среќа новава тема,да се радуваме на безброј титули и трасфери! ! :)
 
Член од
7 мај 2009
Мислења
710
Поени од реакции
55
wow Каков вовед неможам да дочитам:smir:
п.с Со новава тема ни една титула да освојте ама затоа комшифките да ви се напунат со титули.
п.п.с никад да не ја напуните :)
п.п.п.с Среќна нова година
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Нека ви е среќна новата година и од се срце ви посекувам успех,среќа и здравје на сите.....(еве јас како фан на најлутиот ривал:smir: )
Исто така и да ви честитам нова тема и се подобри и посодржаени постови да има во нејзе....со помалку провокации и со повеќе разбирање...
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Епа мој драги мили комшии,среќна нова година многу здравје пари љубов среќа (секс :icon_bigg) и убав помин вечер каде и да идете,ке славам вечер со 2ца 3ца миланези така да може да испадне некоја кафанска тепачка :)
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.269
Поени од реакции
21.552
Честито новата тема и среќна нова година.
Многу среќа во новата година, многу успех на вашите играчи, честито Касано и се гледаме на Вембли. :):)
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
^Свињо мрсна шалабајзерска еби си матер!

Нека ни е со среќа новата тема,благодарност до тие што ја полнеа старата и во победа и во пораз,во новава тема да дочекаме многу радости,успешни трансфери и многу титули.

И сакам на сите росоњери и росоњерки да им ја честитам новата година и празниците што следат,да бидете здрави и среќни,да имате успешна 2011,и многу 5ки(и тетки) да вртите.
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Ајде и јас да си посакам Милан да освои штоповеќе и што е можно побрзо да ја напуниме темава со успеси,славја на трофеи,на нови играчи.
Иначе фала богу што ја стигнавме таа 1000 зашто во последните 3-4 страни се утепавме од спамирање :)
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Нека ни е со среќа новава тема :smir:
Ballist100% иди јади свинско не го*на... :tv:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
ајде нова тема нека е честито и да среќна нова на сите миланези! FORZA MILAN
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Ај со среќа нека ни е новата тема и многу победи и титули да си славиме во неа :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom