^Capo^
Поени од реакции
285

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • М
  Сепак подобро 7 отколку 38 :)
  М
  @ За нарачка од 10 дреса ке ви земат 70,5 евра шипинг т.е 7 евра по човек ке дојде.

  Оти така ? над 10 толку ли зимаат ? ако се помалце ?
  М
  А да нарачаме сите 8 души заедно ? таман ние сме 5 + вас 3 = 8
  Доставата да ни испадне по 5~ евра таман со маицата 30 ..

  Пример да ви дадеме пари вие порачајте, па ако сте од СК ќе ги земеме после.

  ??
  P
  Честито титула !!! :helou:
  Ф
  The video contains content from UMG. It is restricted from playback from certain sites.
  Watch on YouTube.

  Ова го пишува.
  Ф
  Се влажнат ама Шева да беше со нас вчера ние ке се влажневме денеска :)
  Ф
  Може да се глеа али директно од Ју туб,сеа проверив :)

  п.с греота е ваков клип да има 87.000 views а оние песничкине од певаљкана Џастин Бибер да имаат по 100,000,000!
  Ф
  Лошо е ова,искрено Пато ми е омилен и сакам да остане во Милан подолго и од КАКА!
  А Ибра е педерче,се надевам ке се смират нештава..
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom