Фан клуб: МЗТ Скопје

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Вепар од тебе чекам видео извештај..ако може..:smir: Плус Радикал нешто во негов стил..
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
se mislam dali da nosam kamera,posto sekoe snimanj jas ne gledam nisto od utakmicata,ali moze da napravam nabrzina nekoj kadar
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Чисто да видам дел од атмосферата на Ф.А....натпреварот и онака ќе ќе го имам цел...
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
zdravje boze,cekajte naredna prilika togas
Здравје, нешто имам во план да дојдам, а и Маркус со мене да го земам, но не на натпревар, туку онака, туристички да дојдеме, па ако имате време и да се видиме, со тебе, Радикал, аеродромка...и сите оние кои не чувствуваат како пријатели. :)
Туку, убаво ќе е да снимиш нешто од атмосферата, а самиот натпревар секако дека ќе го гледаме :)
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
jas nema da prisustvuvam na utakmicava,so e mozda i dobra rabota posto i na minatata doma ne bev a togas tepavme.steta sto nema da ja davaat na Majmunska Radio Televizija.
ocekuvam FA da e na svoeto nivo i da pokaze koj e najdobar.e sea so ke bide na terenot toa e tesko da se predvidi.strumica e u dobra forma a nie imavme edna nedela da se konsolidirame posle porazot od pelister.vreme e da proraboti nasata odbrana.so vrakjanjeto na hill se dobiva povekje prostor za drugite i konecno se nadevam na povekje timska igra.kolku sto znam ,site drugi se zdravi so e odlicno.
ako ja tepame strumica ,vo eventualen duel vo play-off ke vodime so 1:0.samo se prasuvam koga bi doslo do takov duel.spored moite procenki samo vo golemot finale.nemam nisto protiv.
ako tepame igracite ke dobijat pogolema samodoverba pred kupot.sea tamu igrame 1/4 finale so feni ali zosto pa da ne se nadevame na pobeda.ligata e takva sto sekoj moze sekogo da pobedi.

do uste edna golema pobeda,MZT SKOPJE,zaedno so FAMILY AERODROM!!!!
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Здравје, нешто имам во план да дојдам, а и Маркус со мене да го земам, но не на натпревар, туку онака, туристички да дојдеме, па ако имате време и да се видиме, со тебе, Радикал, аеродромка...и сите оние кои не чувствуваат како пријатели. :)
Туку, убаво ќе е да снимиш нешто од атмосферата, а самиот натпревар секако дека ќе го гледаме :)
ama ozbilno da dojdete , se najavuvate kuzne od koga :wink:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Здравје, нешто имам во план да дојдам, а и Маркус со мене да го земам, но не на натпревар, туку онака, туристички да дојдеме, па ако имате време и да се видиме, со тебе, Радикал, аеродромка...и сите оние кои не чувствуваат како пријатели. :)
Туку, убаво ќе е да снимиш нешто од атмосферата, а самиот натпревар секако дека ќе го гледаме :)
Како ке го гледаш натпреварот?Ако може и за мене едно Цд,ке си платам колко треба ако треба и дупло:pos2: :pos2: Хохо.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
ama ozbilno da dojdete , se najavuvate kuzne od koga :wink:
Ќути...срамота!!!
Времето ми е најголем проблем. Единствено викенд, или кога ќе земам одмор.
Но се надевам наскоро некоја сабота, евентуално недела...најверојатно недела.

Како ке го гледаш натпреварот?Ако може и за мене едно Цд,ке си платам колко треба ако треба и дупло:pos2: :pos2: Хохо.
Е не ти давам!:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ќути...срамота!!!
Времето ми е најголем проблем. Единствено викенд, или кога ќе земам одмор.
Но се надевам наскоро некоја сабота, евентуално недела...најверојатно недела.


Е не ти давам!:pos2::pos2::pos2:
Ок,Ок.
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
ajde we skopjani idajte si doma pobrzo da go kazeto rezultatot heeh STRUMICA E NESTRPLIUVA hehehe
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Позрав,Аеродромци....Ах таа Плава Дворана ...Ах,ах...
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
85-135 за Струмица.
Убедлива победа!
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
937
Ke napise nekoj sto se sluci na natprevarot, a i posle nego
 

Kajgana Shop

На врв Bottom