Христов
Поени од реакции
4.058

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Скоро секоја утакмица кога губат и се нервозни од таборот на Металург тој спикерот ги збори овие работи.
  Се согласувам со тебе дека е доста сељачки и ниско ама они на тоа се навикнати.
  Клипче
  Клипче
  Само билетара на Јане.

  Глеај ако ти дозволат да купиш за подобрите блокови да земеш.
  Христов
  Христов
  А зошто не на сите продажни места, што е разликата?
  Клипче
  Клипче
  Не знам другар и јас сакав да зеам од One/Jugoton ама они нагласија или билетарата во ЈС или онлајн а онлајн ти веќе ко опција го немаш.
  Другар, оддамна го немаш уредно профилот. Стариот 40-че ќе пуни годинава тебе уште 38 ти стој :P
  Христов
  Христов
  eeeej, haha da be sum zabroravil sega kje popraam :D
  Да не ја тупиме во темата... тоа што провоцирам е на зезање и без некаква намера да навредам некој... а, плус тоа и го користам моментот, бидејќи кога победи Надал сите како оси се, затоа и пишав... :)
  Честито победа со Далас, не растуривте максимално!
  Со среќа понатаму во плеј оф натпреварите, па и титула да земите!
  GGMU!!!
  G
  It is an advantage he will not have when United head to West Ham in a fortnight, or face Manchester City in the FA Cup semi-final at Wembley on April 16.
  Ее вака пишуе, а причина не стаиле. :)
  Се мисли на телефонот, знаеш нели? :)
  G
  Нишо бе да се насмееме.
  Културно детенце си. :)
  В
  Оди во фанклуб Реал ќе видиш го имаат постирано таму..
  Онака....иначе Фиренсе се на петата позиција а Фремунде на четиринаесетата,а со победа на Фиренсе тие ќе се искачат на првата позиција. Последните пет на Фремунде му се нерешени,а Фиренсе има два порази и три победи. Ова е моја анализа :smir:
  Трпение - Спасение синко. Не напињај толку, јарец сум у хороскоп. ;)

  - Прво. Се занесов по други работи и заборавив да ти одговорам.
  - Второ. Немам одговор на твоето прашање, бидејќи парфемот ми е поклон.

  Инаку за утеха, ќе го побарам парфемот низ локални парфимерии иии ако имам среќа да го најдам истиот ќе ти пишам околу цената.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom