marcus
Поени од реакции
131

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Зашто ми ја снема темата “Религискиот ВОЗНЕС е толку блиску до ЛУДИЛО, така што тешко се разликуваат !“ ?
  Како нешто навредливо се смета?

  Поздрав, Т2
  И на дедо кокошките претаа коо и колеше :pos2: така да пази се :).
  Еми при крајо на таа година, морам да бидам на работа за Католичкио Божиќ и после него фаќам џадето надоле!
  S
  Целта е добра дискусија-вербата во протоните останува,додека не се докаже спротивното.

  Инаку интересни одговори има...
  S
  ааа јок...ти се причинува...од илјада зошто илјада затоа,до фармакологија,динамик јуниверз,хемистри оф експлозивс бла бла......тешко да забегувам во тие води...поточно јас сум ружното пајче у фамилијата-сите до еден се верници и ама јас-јок-и нема ни да бидам:)
  Извини за тоблеронето :) ... не' понесе моментот...

  ...инаку, за она риплајот на Синатра, стварно внимателно го срочив да ги запазам правилата на изразување и мислам дека не го нападнав дирктно, па малку ми е криво што е избришан...
  Нешто ного почнаа мајтап да си терат со религијата, шо се случува со нашио народ?
  А за кој да се нервираме, за БЦ и за Грујо ли?
  Јас си свиркам ич на таквото не си клавам :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom