aerodromka
Поени од реакции
8

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ѕвер фала богу :) сезонава мора да газиме време е и да докажеме дека Фемили се цареви
  да не полнам тема со off-topic
  незнам цитатот на што се однесуваше? дека сум во право за миркуловски или? тоа дека има трема е очигледно, сепак се работи за прв настап за репрезентација за светско и колку и да сака да се покаже во право светло едноставно се гуши али ај ќе биде најверојатно со психологот Ленче ќе го поминат тоа :smir:
  поздрави до аеродромка
  викат најубави девојки од аеродром се
  точно ли е?

  убав профил и гледам ме има у фриендс со мајмуната
  топ топ .....
  moze li da znam kolkava si,gledam mnogu si zaintertesirana za kosarka i mnogu me bendisuva toa sto go pisis na forumot.pozdrav4e
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom