BoR4e
Поени од реакции
36

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • СРЕЌНА НОВА 2010 ГОДИНА, ЗДРАВЈЕ, УСПЕХ И ПРОСПЕРИТЕТ И УШТЕ МНОГУ ТИТУЛИ ЗА НАШИОТ ОМИЛЕН ФУДБАЛСКИ ТИМ ВО СЛЕДНИТЕ 365 ДЕНА ВИ ПОСАКУВААТ ОД ФАН КЛУБОТ НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД!

  GLORY GLORY MAN UNITED!
  Ок де кажах да се избегнуват ама не сам јас баба Ванѓа и шо ќе кажам така да биде :)
  В
  Аман бе брат.Ти смета Челси што води,хехе.Иначе ај држи среќа да заврши вака Виган!
  незнам може кај вас е нешто поинаку но знам тука у СК поголемиот дел се со врски и нешто слично тоа е и една од причините поради кои веќе не тренирам но што е тука е може пак ќе се активирам. :)
  гледам си тренирал/тренираш ракомет? каде тренираш ако не е тајна зашто не ти држи вода дека има фајде од ракомет од лично искуство зборам :helou:
  Среќна Нова 2009 година, да ни е успешна како и претходната, да се редат трофеи како и денови во новата и да продолжиме да си го сакаме и подржуваме најдобриот клуб како и до сега.

  GLORY GLORY MAN UNITED

  Chombe_United( Manchester United president :) )
  а бе познаваш некој бегалиновски емил исто земјоделско учи, втора година, а што смер не знам
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom