the Consigliere
Поени од реакции
263

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Дај отвори ја темата за Ц група пошто се збори за сите екипи кај мислиш да се коментира додека да заврши има уште едно коло утре
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Види Фотос
  В
  Види Фотос
  ili kako moderator na toj del otvori nova tema za narednata grupa, ako mislis deka e pravilno ;)
  Supervisor
  Supervisor
  Значи прво треба да заврши групата па после наредна група од кај знаеме кој ќе влезе и кој со кого ќе игра??
  Испишаме 1000 страни на фени индустри,сеа нова тема да отвараме или може да се продуже у старата?
  Многу е тапа навивач на МЗТ да си ги затвара сопствените теми во период кога МЗТ е на праг да стигне во финале пред последниот дуел со најголемиот ривал.
  Друже кој е ритамот од песната Титулите ви ги мочаме што ја пеевте сеа со работнички ми треба песната знам дека е наша на врв на јазик ми е никако да ми текне :)
  Ај ако можеш прати ми лого од ФА али во што поголема верзија ми треба за вашиот нов сајт. Неможам да најдам ...
  За така претпоставувам дека ќе најдам... муабетот ми беше тука да не има некој :) Кај имаше обид ти да свириш?
  При бидејќи имаш пишано на темава... да не знајш кај можи да се купи?
  Брат можеш да ми земеш три карти за неутрална трибина,ќе се чекаме некаде пред сала или кај ти одговара да ми ги дадеш картите,пари на рака ке ти дадам одма.
  Пиши ми ПП ако можеш,ќе ги го пишам мојот мобилен.
  Има уште карти за неутрална трибина бе ??
  За да знам,да не доаѓам за џабе до Аеродром... :)
  Марко ако мислиш дека е навредлива сликата(офф топикот) на фан клубот работнички слободно избришија :smir:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom