Фан клуб: МЗТ Скопје

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Треба да имате многу јак тим, па за да се смилувате и да ни дадете нас тим. Како што гледам, појаки сме од вас, па оди сега плачи. :helou:
Браво кој е ко вас !
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Znam deka razocaruvanjeto e golemo no toa e toa ne smeevme da si dozvolime uste eden poraz od vas.Nikoj ne ocekuvase deka ke ve pobedime so tolku golema razlika no toa e toa. Mozeme da zaklucime samo deka strumica belezi golem podem vo svojata forma i sega bas koga e najpotrebno ke eksplodira.Na vas vi ostanuva da gi popravite rabotite so Feni vo Kavadarci sega na kupot mozebi ke napravite nekoe iznenaduvanje. A moze li nekoja informacija koj bese najdobar kaj Strumica iako veruvam deka site igraci se imale pridones vo edna vakva golema pobeda. pozz
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Треба да имате многу јак тим, па за да се смилувате и да ни дадете нас тим. Како што гледам, појаки сме од вас, па оди сега плачи. :helou:
Aј нема што да ти оговарам.Со ова што го напиша по ова ја што го напишав си кажа се.Ќе ме сватат тие што стварно се разбираат у кошарка.А да.И имаш добра фаца и фризура жими сВе.Те глеав на слика пред некое време.ЛЕПОТАН.
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Сите беа добри, сВе што шутнаа влезе и да ти кажам право нас не заболе курот кој бил најдобар така да не верувам дека некој ќе ти одговори.
Незнам дали прочита, еве ти пак.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Strumica da izguba tolko...iskreno na mene ke mi e sram da dojdam na forumo uste ednas :) ama aj ke ni kazat za navivanjeto i za sudiite sigurno :)
Мене не ми е срам да дојдам на форумо, пошто моето е на трибините, јас не се срамам од тоа што го сакам, макар и да губи 50 разлика. Не сум јас како грото од вас овде кои само навиваат кога е јак тимот. А тебе треба да ти е срам што си опинок каков што си, па не се срамиш, така да нема зашто да се срамам од ваков пораз. Тоа е реалноста, тоа е вистинското Мзт, со максимум дострел од 1/4 финале.

Јес да Амак имат изгубено од Струмица, ама не 50 разлика... Сочувство.
Мала дигресија, лани Амак изгуби од Мзт 50 разлика, епа сега види колку ти држи вода муабетот. Се гледа колку време пратиш кошарка по оваа твоја изјава, така да молим те глеј си го ку*от
 
Член од
8 март 2008
Мислења
19
Поени од реакции
0
ccc Абе на карпош не ги тепаме повеќе од 30 коша ... PAY BACK TIME ... за 2 порази ... А и на фени ке им вратиме ...
 
Член од
7 март 2008
Мислења
138
Поени од реакции
4
а за фени не биди толку сигурен.
тешко дека некој ке победе у кавадарци
така да за враќањето заборави го.и реално гледано двете екипи се тука некаде по квалитет па мислам дека се ќе зависи моменталната инспирација.Честита победата
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Де кажи ми колку ги тепафте на МЗТ ... Ама незнам зошто таква слаба игра се покажале МЗТ ... не ми е јасно :toe: или Ние сме биле многу јаки
 
Член од
7 март 2008
Мислења
138
Поени од реакции
4
ima nesto a inace go tepame mzt 20 razlika
a za deneska neznam so mu bilo
kako i dae sekoj moze da ima los den neli?
vo normalni uslovi mzt ne se ekipa za potcenuvanje imaat dosta kvalitet.i strumica da bide sampion pak mi e milo
samo skopska ekipa da ne e.dosta bese od niv vike so godini makedonskata kosarka imase samo 2 ekipi
rabotnicki i mzt
ama sea se smenia rabotite.u prv plan se feni i strumica i za toa mi e mnogu milo.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ima nesto a inace go tepame mzt 20 razlika
a za deneska neznam so mu bilo
kako i dae sekoj moze da ima los den neli?
vo normalni uslovi mzt ne se ekipa za potcenuvanje imaat dosta kvalitet.i strumica da bide sampion pak mi e milo
samo skopska ekipa da ne e.dosta bese od niv vike so godini makedonskata kosarka imase samo 2 ekipi
rabotnicki i mzt
ama sea se smenia rabotite.u prv plan se feni i strumica i za toa mi e mnogu milo.
Абе џабе ти е и да не е скопска екипа, кога ти ке си останеш ископлексирано селанче кое целиот живот ке го мрази Скопје, а ке сонуваш да можеш и ти еден ден да бидеш граѓанин на Скопје
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Абе каков прв план фтор план ... Кај се Пелистер ,Амак и МЗТ ... Пелистер за малку ќе го тепаа фени ... И сега МЗТ ке си ги поправат грешките а што е нај сигурно мислам дека овој тренерот ке си даде оставка или ке го кутнат (според мене)
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
MZT - STRUMICA 85-135 - - - - > Ova e smesno :pos2::smir:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Абе каков прв план фтор план ... Кај се Пелистер ,Амак и МЗТ ... Пелистер за малку ќе го тепаа фени ... И сега МЗТ ке си ги поправат грешките а што е нај сигурно мислам дека овој тренерот ке си даде оставка или ке го кутнат (според мене)
Aбе каков Мзт, што ви е на вас, Мзт не е конукрент за титула. Само некако го подзаборавате Работнички, ма да според мене Струмица игра најдобра кошарка и иако Фени фрла највеќе пари, мислам дека Струмица ке биде шампион. За оваа моја теза, расправајте се во вашите теми, овде ако имате нешто да прашате и да кажете за Мзт кажете, ако не...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Aбе каков Мзт, што ви е на вас, Мзт не е конукрент за титула. Само некако го подзаборавате Работнички, ма да според мене Струмица игра најдобра кошарка и иако Фени фрла највеќе пари, мислам дека Струмица ке биде шампион. За оваа моја теза, расправајте се во вашите теми, овде ако имате нешто да прашате и да кажете за Мзт кажете, ако не...
Браво,искрен си секогаш.
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Значи не победовте 2 пати пишав на темата на струмица дека мзт ке изгуби голема разлика , има една песна СЕ СЕ ПАМТИ СЕ СЕ ВРАЧА ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom