Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Ја најдов сликава...само да ја постирам реков...внатре е во шеснаесет метри ,или не? шо велите???
 
Член од
16 април 2008
Мислења
2.509
Поени од реакции
2.348
Со оглед на гостинскиот терен кој нас и не ни е битен сум презадоволен и се чувствувам исполнет....Покажаа дечкиве а и САФ дека сме доста силен тим и дека не смее никој да не избрише од борбата за титула....Се надевам дека Рафаел брзо ке се врати и нека ни е честито победата...Очекувам на Олд Трафорд поубедлива победа.....
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.518
Поени од реакции
20.621
Победивме конечно :D

Севкупно резултатот е во наша полза, реванш на наш терен со големи шанси за да се иде во полуфинале ... но во никој случај не смее да има опуштање ни потценување на противникот.
Денес освен Евра малце што разочара, сите други беа на висина на задачата. 1-0 со контроверзна ситуација за пенал, и кукање по судијата , сме биле и ние во таква ситуација (гол од офсајд), но на крај се памти само резултатот ... се друго е минато ... been there done that !!!

Честито победа ѓаволи и со малце среќа ете не во полуфинале ...

Glory Glory Manchester United :)
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Кој звер Валенсија!!! Најдобар бек на светов! :) Евра звер .... Нани .... Керик солиден .... Руни бравооо
Ако ги издвојуваш најдобрите мора посебно место да му се одвои и на Ван Дер Сар! А незнам зошто евра не ми остави впечаток се утепа од паѓање!
 
Член од
8 февруари 2011
Мислења
0
Поени од реакции
2
SAF on Rooney: "Marvellous. His workrate was tremendous. He got a lot of abuse tonight, a lot of late tackles. But he got on with it."
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Жал ми е само за Рафаел, само што се врати од повредата пак се повреди.


Get Well Soon Rafael..♥'

Man Utd have now equalled Arsenal's (05-06) record of five successive away clean sheets in a single European Cup campaign. Stout
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Ја најдов сликава...само да ја постирам реков...внатре е во шеснаесет метри ,или не? шо велите???
Да беше Аткисон ова ќе беше пенал свирено уште пред да има контакт ама не беше!
 
H

-HRO

Гостин
Победивме конечно :D

Севкупно резултатот е во наша полза, реванш на наш терен со големи шанси за да се иде во полуфинале ... но во никој случај не смее да има опуштање ни потценување на противникот.
Денес освен Евра малце што разочара, сите други беа на висина на задачата. 1-0 со контроверзна ситуација за пенал, и кукање по судијата , сме биле и ние во таква ситуација (гол од офсајд), но на крај се памти само резултатот ... се друго е минато ... been there done that !!!

Честито победа ѓаволи и со малце среќа ете не во полуфинале ...

Glory Glory Manchester United :)
Не би рекол дека разочара Евра,токму напротив-спаси сигурен гол (ја извади топката од гол линијата) :)
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Честито победа, убаво изиграно од ваша страна. Се гледаме на Олд Трафорд.
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Не бе...шо е до мене...баш сакав да биде чист пенал и да не им го судат...нека патат и тие малце од судиски грешки... !!!

Туку.. за конкретнава ситуација: И јас мислев дека е пенал, се додека не ја видов сликава !


челзи....кој к*р се тие челзи ?
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.617
Поени од реакции
11.158
АААААААААААААААААААААААААААААААААААА LOVE YOU MANCHESTER UNITED!!

Така им треба на педерите од Лондон, им го нема Еткинсон, одма паднаа на газ. Сега да си ја завршиме работата и дома, да дадеме први гол, после мислат како ќе дадат 2.

GLORY GLORY !
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972

Карик Man of the match, конечно и него да го видиме во добро издание. :)

 

Kajgana Shop

На врв Bottom