Hooligan
Поени од реакции
701

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Друже фалат твоите постови у темата, само јас манс, рунис темпер ти и уште еден двајца + знаат да направат муабет :)
  Hooligan
  Hooligan
  Јас На стенд бај сум во последно време....реков ќе оставам на “младиве сили“ како “Г007“ - ама се се претвори во “стенд ап“ комеди :) :) Ајде чим почниме со пријателските , ќе биде пактивно се надевам !!! Поздрав, пријатна вечер !
  Еве ти линкче, ако немаш акаунт на Замунда пиши ми ПП ќе ти дадам.

  Квалитето не е многу добар (360p мислам) ама како и да е се гледа каде оди топката. : ))))
  Sega trgam vo sabota, nedela ke sum tamu, od ponedelnik nekoj den ke se vidime i ke vidis se od robata so zedov :)

  p.s. zaborev da postiram, i shal zedov :)
  Sabota trgnuvam taka da nedela nema da mozam da go gledam natprevarot. Ako si vo moznost ke treba da me izvestuvas za rezultatot so sms, ako ne mozes ke najdam nekoj drug!

  GLORY GLORY MAN UNITED!
  Тука сум бе, како ме нема.. Туку и ти се некако губиш, глеам слабо пишуваш по форумот! :)
  S
  aaaa starceto dobro ja tera nekako pa kerata poarno e opsto mislam klubovite da imaat trner koj pokraj znaci novite igraci ke go vidi i razviva potencijalod na mladite...ke ne bide be Mora.

  Rabota velis...pa cel zivot e rabota:)
  S
  Како е друже, што има ново ќе не биде ли сезонава???

  Поздрав.
  ќе може да ми дадеш мсн за да те прашам у врска со ноктов што ми расте у месо? :))
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom