pain_killer
Последна активност:
28 февруари 2019
Член од:
27 јули 2007
Мислења:
4.523
Допаѓања:
2.190
Поени од трофеи:
205
Албуми:
1
Фотографии:
3
Роденден:
април 20

Сподели преку:

pain_killer

Invictus

Последна активност:
28 февруари 2019
  1. Acid
   Acid
   Друже, закачи ја фотката во галерија, па прати ми го BB кодот во порака за да го сменам постот... :)
   1. pain_killer
    pain_killer
    Coming soon...
    1 март 2014
  2. Lu
   Lu
   Респект за потписот :D
   1. pain_killer
    25 мај 2013
  3. Ilumious
   Ilumious
   Абе не знам сеа дали се исти, јас ги знам ко Таир и Цакан е сеа кој е кој :)
   1. pain_killer
    pain_killer
    остај тоа, го разгледа албумот со планините? :)
    2 октомври 2012
   2. Ilumious
    Ilumious
    Даа мислам и лајк ти ставив ако добро памтам, стварно алал да ти е за тоа, ми викаат дека качување на планини е заразно плус, еднаш ако се качиш не можеш да престанеш после :)
    2 октомври 2012
   3. pain_killer
    pain_killer
    или тоа или ќе дојдеш еднаш и нејќеш да смислиш после, ако ти се види тешко :) Или ако си тежок на станување :D
    2 октомври 2012
  4. BornToBeBianconero
   BornToBeBianconero
   ziv si be ? :D
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. BornToBeBianconero
    BornToBeBianconero
    eheheheh pa pisi majkomu stara :)) nekogas zaborajv kako izleas :D
    30 септември 2012
   3. pain_killer
    pain_killer
    ајде после утакмица јуве утре обавезно :)
    1 октомври 2012
   4. BornToBeBianconero
    BornToBeBianconero
    haha ok :D xD
    1 октомври 2012
  5. Ilumious
   Ilumious
   Алал да ти е за качувањево, не знаев дека ти е хоби :)
   1. На pain_killer му/ѝ се допаѓа ова.
   2. pain_killer
    pain_killer
    Пасија :)
    11 септември 2012
  6. TheGeneral
   TheGeneral
   Не се убедуваме, дискутираме. Јас само го кажувам мојто гледиште за да не претпоставуваш грешка. :)
   1. На pain_killer му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Вори
   Вори
   Не не,мислев за колоквиум границата.10 дека е минимум..
   1. pain_killer
    pain_killer
    Аха, ок, извини :)
    4 ноември 2011
   2. Вори
    Вори
    Да не знаеш за тие работи дали случајно се спушта границата за еден поен?
    4 ноември 2011
  8. џимеј
   џимеј
   Бате гледам утре ќе планинариш. Добар помин и времето да е убо.
   Ретко кој го следит тој "спорт" редовно. Јас обожавам, иако за жал во последно немам прилики да планинарам негде.
   Кажи ми, имат организирано друштво за планинарење, професионално, или се собирате со другари онака?
   Ние со другариве, ама планираме тек јули, и за чај да собериме таман.
  9. AnaMercury
   AnaMercury
   Супер, еве правам камбек на Кајгана, ти?
  10. jagotka11
   jagotka11
   zdr
   vidov na forumot deka si polagal ekoloski
   na ispit ili kol?
  11. i13dk
  12. new_yorker
   new_yorker
   не не. :)
   за Демијан ти зборев. :)
  13. new_yorker
   new_yorker
   Книгата ја прочитав пред некој ден и се воодушевив. Сепак треба да ја из-анализирам и да прочитам критики за да ги сфатам некои делови. Прилично конфузна книга
  14. UniqueGirl
  15. Tоni
   Tоni
   Па може ако се собереме зошто да не :)

   Само да резервираме на отворено..
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Роденден:
  април 20
  Музика, Бубњање...филмчиња, фудбал, литература, шах...

  Потпис

  Универзумот е само енергија, кондензирана во бавна вибрација, сите ние сме една свест која субјективно ја доживуваме. Не постои такво нешто како смрт, животот е само сон, а ние сме имагинација на самите себе.

  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
 • Вчитување...