Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
КЕРИКОТ БЕ ЕЈ, КЕРИКООООООТ ??? ТОЈ БЕШЕ СО БРОЈ 16, НЕЛИ ? ТОА Е МОЈОТ МАЈКЛ БЕ, ТОА Е :)
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Не бе...шо е до мене...баш сакав да биде чист пенал и да не им го судат...нека патат и тие малце од судиски грешки... !!!

Туку.. за конкретнава ситуација: И јас мислев дека е пенал, се додека не ја видов сликава !


челзи....кој к*р се тие челзи ?
Хах, абре пријателе. Челзи колку има патено во ЛШ од судиски грешки, толку ти немаш патено во целиот живот.
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.507
Поени од реакции
42.897


Може 90% од сликите се од Руни и голот...ама пресреќен сум што конечно почна да погодува се почесто и почесто... Само продолжи така ѕверу!
 
Член од
25 декември 2008
Мислења
189
Поени од реакции
17
Уффф каква атмосфера направивме повторно во Велес уште подобра од предходниот натпревар.Одлично се справивме со Челзи можат да кукаат колку сакаат сите судиски грешки во последните 2 премиер лигашки натпревари против нас им се вратија како бумеранг им се врати.Одлична игра само да не се опуштиме на ОТ и се ќе биде супер !!!
And Chelsea who do you think you are
It's been 50 long years
It's gunna end in tears
You'll never be as big as Manchester United !!!!!!!!
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Што така со аватарот! :pos:
Судијава му е роднина на Александар Маленко, двајцата носат исто презиме, а и многу си го почитувам, направи да почуствуваме што е победа на Стенфорд, на ист начин како што челшит секогаш победува!
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
382
Поени од реакции
25
Натпревар на сезоната според мене беше овај,и уште еден докас дека со пари и 4 години правење тим неможе да се победи Манчестер Јунајтет VIVA Manchester
 
Член од
18 февруари 2011
Мислења
95
Поени од реакции
9
Ја најдов сликава...само да ја постирам реков...внатре е во шеснаесет метри ,или не? шо велите???
Абе момче и ако не е во шеснаесет не треба да се суди фаул ?!
Доволно е близу за да може Лампард да постигне гол.
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Ај и тука да прашам, зашто никој не го коментира ударот на Есиен врз стапалото на Руни на почеток од мечот? Што така сите на Рио Д Ферди му се свртеле? :tv:
Врати неколку страни поназад, јас напишав свој револт за тој старт!
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Не реков за наши фанови, туку за широко распространетата експертиза.
Не е ни прв пат ни последен да игнорираат вакви стартови, а ако Руни направеше е тоа ќе беше пишување романи и новели на форумов!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom