Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.367
Поени од реакции
28.160
Одличен резултат, треба само мудро да се одигра на Олд Трафорд. :smir:

Инаку денес сите одлично одиграа Керик, Гигс, Руни ... ВДС - ѕвер! Ќе се плаче кога овој човек ќе замине во пензија. :(
И тоа на велико... Како рипна по топката на Торес не е можно така ... да го видев на филм тоа ке си мисев Сајнс Фикшн дека е...
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.882
Поени од реакции
7.324
Честито победа друштво...алал да ни е=)))
Вдс...мачка:)
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Честито нека ни е победата.
Инаку веке почнаа да плукаат по судијата во фан клуб Челзи.
Тоа се бара, 2-3 години против нас судат, да осетат и тие малку како е да те *би некој в гз а да не видат!
 

eternum

-- 21 incoming ? --
Член од
27 јуни 2007
Мислења
1.023
Поени од реакции
1.141
Си уживам кога нема англиски судии на нашиве мечеви, и едвај чекам оној суперфранки8 да ги критикува судиите ... ми стаи FAIL за мојот коментар за СРајли :party3:
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Кој звер Валенсија!!! Најдобар бек на светов! :) Евра звер .... Нани .... Керик солиден .... Руни бравооо
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
хехе...
Не сум задоволен со резултатот...сакав со барем 2 гола разлика да ги победиме....али јбг победа си е победа....нека ни е честито...и нека ни се множат...

Честитки за нашите момци , и посебно за нашите навивачи во лонодон...КАКО САМИ ДА БЕА НА СТАДИОН, само тие се слушаа...

Да се знае дека ЈУНАЈТЕД е подобар во секој аспект од гнидите челзиевски...
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
хехе...
Не сум задоволен со резултатот...сакав со барем 2 гола разлика да ги победиме....али јбг победа си е победа....нека ни е честито...и нека ни се множат...

Честитки за нашите момци , и посебно за нашите навивачи во лонодон...КАКО САМИ ДА БЕА НА СТАДИОН, само тие се слушаа...

Да се знае дека ЈУНАЈТЕД е подобар во секој аспект од гнидите челзиевски...
Ќе излези утре, зарипнати биле, зато не се слушаа:tv:
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЃАВОЛИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ КАКВА АТМОСВЕРА НАПРАВИВМЕ ВО ПЕХЧЕВО ВО КАФИЧОТ ТРЕНД ЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ СЛАВИИИИМЕЕЕЕЕЕ ! GLOOOOORYYYY GLORRRYYY MAN UNIIIITEEED GLLLOORRYYY GLOORRRYYYYY MAN UNIIIIITTEEEEED GLOOORRRRRRY GLORRRRRYYYYYY MAN UNITTTTEEED AS THE REDS GOOOOO MARCHIIINNGGG ONN ON ONNNN ! WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZAAAAAAAAAAAAaa !:devil2::devil2::devil2:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Дупла доза на ОТ и билет во еден правец за финалето :)
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.532
Поени од реакции
42.980
Честито заслужена победа.. Уште еден силен меч на Театарот наш и според мене одиме во Финале.. Сепак не е ништо готово и не смеат да се опуштат фудбалерите наши..

И да, фала богу победа на СБ!!!
 
H

-HRO

Гостин
GLORY GLORY MANCHESTER UNITED ! ! !
Тоа можам само да кажам во овој момент!!! :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom