аце_настески
Поени од реакции
2.348

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • В
  Три и нешто години сум на форумов бе клошар,како сакаш да неам.Али последно време скоро ич не пишуам...
  В
  Сакаш да имаме сајбер секс?Или да имаме телефонски секс,ти ќе ми збориш ја ќе се влажнам.
  В
  Го мрзам бе..му ебам слепецот..
  јаја мислиш којзнае..
  В
  Хаха,уште Худини на профил го има еј..
  Не е директор, инспектор е :pos:
  Ќе прашам ако треба на кого се водат, али цел муабет ми беше кој е сопственик на локалот, а тоа сите го знаат.
  Ок сеа да ти разјаснам, таткоми е финансиски инспектор, ги знае скоро сите газди на клубови низ Македонија пошто тоа му е работа, од еден Миднајт во Скопје па до ебана Калигула во Гостивар...
  В
  Киски до најибавиот комшија..

  Со песната од Ана Бекута ЏУМБУШЛИЈА!
  СРЕЌНА НОВА 2010 ГОДИНА, ЗДРАВЈЕ, УСПЕХ И ПРОСПЕРИТЕТ И УШТЕ МНОГУ ТИТУЛИ ЗА НАШИОТ ОМИЛЕН ФУДБАЛСКИ ТИМ ВО СЛЕДНИТЕ 365 ДЕНА ВИ ПОСАКУВААТ ОД ФАН КЛУБОТ НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД!

  GLORY GLORY MAN UNITED!
  В
  Не јади бе..неам дркано којзнае колку врееме..
  6-7 сааати.
  В
  Аце ја разгледува темата Пукање на жилата на пенисот?
  Да не ти пукна тебе од многу дркање бе?Хаха.
  Или за мене глеаш..
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom