Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .
Член од
21 октомври 2009
Мислења
25
Поени од реакции
1
ме интересира од кога може да се почне со зачленување и со плакање на износот за интер фан, дали веке е во тек
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Од денес, а најверојатно до 15 јули ќе се собираат парите.
 

kpb

Rossonero
Член од
13 јануари 2011
Мислења
183
Поени од реакции
33
Ај со среќа официјалниот фан клуб комшики , браво профи напраено.
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.010
Поени од реакции
1.122
Може некој да најде колкави се платите на фудбалетите во Интер? Не можам никако да најдам ништо поново од 2007ма.

Гледам и Пандев се поврзува со Наполи, а неговиот агент вика дека трансферот е возможен.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Може некој да најде колкави се платите на фудбалетите во Интер? Не можам никако да најдам ништо поново од 2007ма.

Гледам и Пандев се поврзува со Наполи, а неговиот агент вика дека трансферот е возможен.
Еве повели тука на кој сакаш фудбалер кликнуваш и имаш contract until
 
M

mercenary

Гостин
Може некој да најде колкави се платите на фудбалетите во Интер? Не можам никако да најдам ништо поново од 2007ма.

Гледам и Пандев се поврзува со Наполи, а неговиот агент вика дека трансферот е возможен.
Еве ти.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.245
Поени од реакции
41.601
Сте заборавиле да додадете дека членарината за Деко изнесува 2700 денари.
Членарина за Деко ? :pos:, Иосоно, го нема го нема и Оп ќе избаци некоја шега.
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
xaaxax браво ми се допаѓа што сте успеале да средите се
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Може некој да најде колкави се платите на фудбалетите во Интер? Не можам никако да најдам ништо поново од 2007ма.

Гледам и Пандев се поврзува со Наполи, а неговиот агент вика дека трансферот е возможен.

Ова се без даноци чисто колку земат.
http://www.gazzetta.it/Calcio/07-09-2010/gli-stipendi-serie-a-inter-711055134217.shtml

Одлично ова со официјален фан клуб сега полесно може да се зачлениме гледав јас преку Интер страната едно време како да се зачленам сосио да станам.
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Суазо :uvo:, како не му е срам бе? Снајдер “само“ 4??? Ајде ајде...

Ова за фан клубов заедно со победата над Баерн се 2 работи кои се позитивни за ова сезона.

Освен членовите, ме интересира Фан Клубов што добива? Карти за натпревари, нешто ваму-таму?

И нека не стои Фан Клуб: Интер, него Официјален Фан Клуб на FC Internazionale Milano. Fuck yeah!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom