D-r-ot
Поени од реакции
941

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Да не ти пишувам на форум за последниот твој пост, не, Пацини е дрво ама не извади, Карја е дрво ама не извади, Бјамбјани колку пати не извади? Ниеднаш... Сепак, Пацини>>>>>Bjambjani.
  :)
  Ако се тепа фиорентина наредно готово е, ако не ја тепамо Фиорентина беднана не ни сакам шампиони да бидемо :icon_lol:
  Ништо сериозно бе па и ти :) , Судски вештачења си работам преку викенд па затоа незнам до кога ке заглавам :)
  В
  Чеј да разграничиме :)

  Викав дека Интер е јак и незгоден,а не викав дека би го симпатишал понатаму ако отпадне Челзи.Мада рака на срце,ама баш ништо неам против нив баш симпатични ми се :)

  Ма јебеш га!Ако отпадне Челзи,тогаш нека освои кој било освен Барселона,зошто знаеш и сам колку ги сакам :pipi:
  Ќе го стаем вечер, заш од кој го стаев аватаров сите ни се победи!

  Ќе го чувам овој за зар :) па новиот после утакмица !
  M
  Зашо бе да се лечам, не го пишав ја одговорот, само го копирав тука.. : ))))
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom