meazza
Поени од реакции
756

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Дај објавете стрим за младите до 17 во темата Македонска фудбалска репрезентација
  Јас влегувам,ама понекогаш само на Манчестер го праам тимот,со нив сум прв,+2 од Реал и сум во финале во купот :)

  Иначе мислам дека на еден јас сум Атлетико,ти Интер, на друг јас сум Челзи ти Баерн и на трет јас Јуве,ти пак Интер :)
  Па таму ги земав Челзи,ми пратија понуда :) 1 поен имаш повеќе од мене моментално,ама само 3-то коло е,така да има да се игра тука до Мај :)
  Знам,знам честитки :)..Јас на тој сервер сум со Атлетико,ќе видиш ти оваа сеозна :):)..Иначе јас со Манчестер сеа сум втор на 3 или 4 поени зад Реал,со Јуве сум втор исто, -1 поен,на 4 кола пред крај (ти би требало да си со Интер тука):)..Со Валенсија сум прв у втора лига и оди некако и со другите :)
  Helloooooo!!

  Тука си ти бе?

  Bayern München have made a counter offer to Chelsea for Philipp LAHM of £5,000,000 plus Ashley COLE

  Ногу сакаш бе :)
  Kaj си бре ти? Се изгуби? :))

  Иначе денес ги оставив Евертон за Челзи и сеа сум дури и пред тебе..(ти си Баерн)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom