Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 октомври 2008
Мислења
1.046
Поени од реакции
35
се молам да изгубат за да го клоцнат крофнава
во спортивно :kesa:
хорори :tapp:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.486
Поени од реакции
58.769
Who will score first goal !?

Pellisier Sergio @ 6.00 :D

А Пандев да даеше гол , 10че беше =((( Гејоваќа !!!!
За 30 евра ме уништи дирекот на Пандев и збирно за 150 евра со оглед на другите резултати, вечер ќе знам за сигурно.
И покрај тоа не сум спизден пошто не беше ни така просто да се погоди, фалеше малку среќа.
Вчера ме уништи оној од Дортмунд што промаши празен гол без голман од 10 метри по средина :tapp:
 
Член од
21 октомври 2009
Мислења
25
Поени од реакции
1
pandev moze bi ne izigra nisto no sam si soznadade situacija napravi dobar poteg go isfrli i golmanot i imase losa sreka sto udri vo preckata taka da i ne e najkriv za toa tuku naprotiv super se snajde vo taa pozicija i zalno e da se zboruva deka ne go biva i neznam koj ke go dadel toj gol.....
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Иначе од кога се повреди Мајкон или кога не ни е мајкон во тимот Интер е без победа во оваа сезона....пак да го продавате во Мадрид:toe:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.623
Поени од реакции
43.479
Читан Никола за Сантон!!! Она што го зборев пред некој ден и зашто играше Кордоба место Сантон против Милан, а ме правевте луд на фб. Кога зборам дека има причина зашто не играл, има. Ама ние од пред компјутер знаеме повеќе од Рафа на тренинг што ги гледа.
Што да читам ?
Лусио како игра под водство на Рафа ? Самуел како играше ? Маикон како играше ? ( Бејл можеби ?! ) Милито како игра ? Пандев ? Снајдер ?
Да продолжам, сакаш ?

Интер 10 гола ке прими од Киево, ти за Сантон си се фатил и сеуште бараш изговори за Рафа, дај бе не ме зезај, ваков тим нема шанса да биде во први 4 на крај, а за титула дури и смешно е да правиме муабет. Сантон кога дебитираше со еден Роналдо се носеше, денес е претворен у тежок просек, ко и цел тим на Интер. А како почнавме, Милито бил надвор од форма, ке ја врати, исто и Маикон, и со тек на време ( а Ноември сеуште не завршил ), 11 играчи.
Ги уништи Рафа .... ги уништи у секој можен поглед.

--- надополнето ---

Иначе од кога се повреди Мајкон или кога не ни е мајкон во тимот Интер е без победа во оваа сезона....пак да го продавате во Мадрид:toe:
Пред да се повреди Маикон Бејл му оддржа лекција а Тотенхем ги понижи во Лондон ...
Кога имаш ваков '' стратег '' на клупа, во секој случај, тоа не е изненадување, а рачунај 1 Бејл лекции држеше, што ке биде со Роналдо и Меси уз Рафа, уфф, Алмерија vol.2.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Искрено Мурињо му рече на Бенитез не ми го уништувај тимот а кифлата (како што го викате) смени тактика и пристап ...
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.623
Поени од реакции
43.479
Абе шо цртам ја, видете го главниот кандидат за Златната топка како игра и Се ке ви стане јасно на крај краева ... :)

 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Ajde uste 3 :pos:

Ne, seriozno sega, ako krofneto sam ne dade otkaz, treba seriozno da se najde nekoj vistinski navivac da odi i doma dur spie da go ubie :pos:
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
CC C C C C C C C Cdojde edno selsko rumenilo i vi go unisti timot
bibiani, nwanko, pandev, santon... tie se kutri botovi bee.. ni za u vardar ne se

pogotovo toa strumickata piperka gnasna !
 
С

Спенсер

Гостин
ЈЕЕЕССС!!! Иако пораз, се радувам!!! конечно бенитез ке го напушти ИНТЕР... да се надеваме на нов подобар тренер... :) :toe:

ова е СРЕЌЕН пораз за нас... :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom