Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 март 2010
Мислења
16.877
Поени од реакции
16.091
Страхотно.
Уствари кога почнав да навивам за Интер ништо подобри не му беа резултати, така да ќе се навикниме пак да бркаме пласман во ЛШ, за титула тешко.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Сега сте бетер и од Ливерпул у времето на Бенитез. Какви (анти)таленти имате у тим, почнуајќи од овја Нванкво...Ама ипак тоа са талентите на Бенитез, у Ливерпул малку му беше од Н`гог, Лукас и остала компанија хендикепирани па и овде донесе некој такви. Кретен!
 

Cuore |nter

inter4life
Член од
14 јануари 2010
Мислења
504
Поени од реакции
140
со што заслужил Навнко да се нарече сам себе фудбалер ?
никој ништо не игра, како му се погоди денот на Лусио иначе ке попиевме петардица уште у прво полувреме.
ајде уште вечер нек се спакува трубава дебела со се чорапите со барт симпсон па да си поспиеме на раат !
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Ako uste nekoj mi go brani Pandev... koe drvo ej, kakva sansa propusti, pa nekoj pisal deka JA SOZDADE, kako ja sozdade be? samo ja proturna topkata i GO PROMASI GOLOT, ebati strelecot, 100 natprevari nema gol dadeno, da mu go ebam toa grdiot kosopad...

Morati, daj umri od srcev, zaedbo so Branka ebati kretenite ebati...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.836
Поени од реакции
111.491
Ako uste nekoj mi go brani Pandev... koe drvo ej, kakva sansa propusti, pa nekoj pisal deka JA SOZDADE, kako ja sozdade be? samo ja proturna topkata i GO PROMASI GOLOT, ebati strelecot, 100 natprevari nema gol dadeno, da mu go ebam toa grdiot kosopad...

Morati, daj umri od srcev, zaedbo so Branka ebati kretenite ebati...
gledaj go pozitivnoto vo taa propustena sansa i ne go krivi pandev... da go dadese golot krofnava ke ostanese na klupata vaka GOSPOD ZDRAVJE DA MU DADE NA PANDEV STO PROMASI!!
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.505
Поени од реакции
58.915
Ako uste nekoj mi go brani Pandev... koe drvo ej, kakva sansa propusti, pa nekoj pisal deka JA SOZDADE, kako ja sozdade be? samo ja proturna topkata i GO PROMASI GOLOT, ebati strelecot, 100 natprevari nema gol dadeno, da mu go ebam toa grdiot kosopad...

Morati, daj umri od srcev, zaedbo so Branka ebati kretenite ebati...
Крејзи, не е проблем што некој промашил шанса, кој и да е, проблем е што не правиме шанси, што притискаме 10 минути а после спиеме на терен, што не можеме да се вратиме од негатива...
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.284
Поени од реакции
86.165
Чекај уште со Твенте да изгуби и тогаш Mорати ќе го избрка :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.739
Поени од реакции
44.026
Krejzi, сериозно, и ја неам влакна на јазик али немаме основа да плукаме по претседателот и по Бранка, јебига ...
Никој не очекуваше до толку мизерен Интер со Бентиез, Ноември сеуште не завршил, а и се отепав од пишување зашто Рафа баш беше ангажиран за тренер, и Мур си замина во може најлошиот период кога е во прашање изборот за негова алтернатива.
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Срекен ти пут Крофно ,не упропасти не упропастиии !!!!! :nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv::nerv:

П.С Нванкво аууууу:nerv:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.836
Поени од реакции
111.491
sledna izjava na BENITEZ: timot pokaza karakter posle vodstvoto od 2-0 na kievo!! nie napreduvame i se nadevame deka problemot so povredite ke se namali
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.877
Поени од реакции
16.091
Ako uste nekoj mi go brani Pandev... koe drvo ej, kakva sansa propusti, pa nekoj pisal deka JA SOZDADE, kako ja sozdade be? samo ja proturna topkata i GO PROMASI GOLOT, ebati strelecot, 100 natprevari nema gol dadeno, da mu go ebam toa grdiot kosopad...

Morati, daj umri od srcev, zaedbo so Branka ebati kretenite ebati...
Голот на Ето сеа што го дади е создавање на шанса, и осет за гол, Пандев и нема многу осет за голови, али добар е во катастрофалниот Интер :)
Колку е крив Рафа за денешниот пораз незнам, знам дека играчите изиграа очајно, а кога игра некој очајно тренерот и не е многу крив.
Ќе го исчекаме мечот со Твенте, па послем ќе збориме, ама мислам дека Барези ќе го води тимот во среда :)
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
ufff kakva razlika ima od laniskiot inter i od ovoj sega.cista katastrofa ste
se znae li koj ke go zamene benitez ? :)
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Krejzi, сериозно, и ја неам влакна на јазик али немаме основа да плукаме по претседателот и по Бранка, јебига ...
Никој не очекуваше до толку мизерен Интер со Бентиез, Ноември сеуште не завршил, а и се отепав од пишување зашто Рафа баш беше ангажиран за тренер, и Мур си замина во може најлошиот период кога е во прашање изборот за негова алтернатива.
Abe vidi, nekade mora da se praznime. A dali neame osnova da plukame po niv jas ne znam, ama toj muabet drug pat, deka znam ke terame 10 strani pak. Deneska treba da slavime :pos:, kolku me uplasi Eto na krajot :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom