Ј.А
Поени од реакции
35

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Не знам, на bet365 не сум видел случај да бара, се што има може да се уплати сингл.
  На бет 365. Не сум проверил, обично нема, еднаш начекав куп натпревар помеѓу Тетекс и Силекс, тоа беше единствен случај. Сакав на bwin да се регистрирам еднаш ама не ми ја прифаќаше картичката од некои безбедносни причини...
  А не знам, не сум во тек, обично чекам некој да брка резултат и да играм дека ќе прими гол од контра. А вечерва е можно такво сценарио, ако Милан при крајот брка еден гол. ЈБГ и вчера беше, да не беше црвениот картон ќе имаше реална шанса да се фатат пари со тоа...
  Читав изјава на Бејл, вика: не знам дали Гатузо ќе им недостига многу, ама барем ќе бидат потивки :pos:
  јбг, дадовме премногу репутација во последниве 24 часа :pos:
  Ја мислев и прскалките да им ги постирам, туку ај да не си го губам времето не оти ќе им дое памет...
  Кажи за вечер, што да се уплати...?
  В
  Таман работа да ти се заканувам,на наши луѓе тоа не го правам,а немам ни потреба.
  Знаеш како оди тоа.Кладилница,казино,апарати,долгови,не враќање на долгови и остали работи и после во вреќа.
  Бегај подалеку од тоа,зошто нема леб.
  В
  Ти гледам дека одлично го познаваш фудбалот.Излези од филмот додека е време,да не завршиш во некоја вреќа на делови..
  В
  Од што си опседнат со кладилница,мислиш дека се е наместено и дека се е до парите.
  Појма немаш од фудбал брат,не ни знаеш правилно како се пишува,а само сереш и сереше.Излези си од филмот наречен кладилница побрзо,зошто не ќе е на арно.

  Челзи ако освои ЛШ ќе си освои на поштен начин.Челзи не е Интер па да праи прелази и 7+ ко денеска,тоа да ти биде јасно.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom