_The Great_
Поени од реакции
3.318

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Koлку те кошта се вкупно за концертот? :D
  _The Great_
  _The Great_
  Инаку севкупно поима неам колку ќе ме чини зошто одам на одмор во Италија и намерно темпирав ради концертот :D Набрзина да ти израчунам во случај кога би одел само за концертот: Повратна до Тревизо со Визер ти е околу 100 евра, најмалку две ноќи треба да спиеш (50-70 евра) и повратна за воз до Рим (50-100 евра). Удри математика :D
  Expecto Patronum
  Expecto Patronum
  остај, глата ме заболи.. ќе си ги чекам во белград :D
  _The Great_
  _The Great_
  2016... ако воопшто Авалонците успеат да ги договорат :D
  хахаххахахаххахахаххахахаххахахаххахахаххахахах!
  Ми должиш памперс!
  _The Great_
  _The Great_
  Да, да... ептен се внесе типот, абе мудра нација се јебига :D
  leandra
  leandra
  Најмудра! Мудрост извезуваат :)
  _The Great_
  _The Great_
  Е сеа незнам дали се најмудра, има конкуренција од ,,Дарди'' и неговата секретарка што ги учела сите околу неа како да си ја работат својата работа :DD
  P
  Оф леле,се најде човекот што треба да каже кого треба да банираат.
  _The Great_
  _The Great_
  Што сеа, кај мене на профил ќе тролаш? :icon_lol:
  Стави го Спасов на игнор листа, кликни игнорирај и ништо од него нема да гледаш :)
  _The Great_
  _The Great_
  Еј фала, поима немав за таква опција. Али и сериот кон него ме иритира, нема спас освен бан :D
  I
  Ilumious
  Некое 12 годишно детенце е:D викаше 25 години имал ама 1997 роден некако не ми се поклапа :D:D:D:D:D
  _The Great_
  _The Great_
  Лелелел отров е детево, отров. Мора да се банира што побрзо... :D
  Значи постовине што ти се у темана: Ѕвезда на тапет, исто ко ја да сум ги пишувал... и за Хенкс, и за Пит и за Тарантино... ама исто ej... :)))))))
  Сеа не пишувам на темана дури не се појави некоја „ѕвезда“ за која ќе имаме различно мислење... :D:D
  _The Great_
  _The Great_
  Хаха, значи за наредна ѕвезда ќе ти дадам предност тебе :D
  Дур не видиме. Не се пали, баниран е.
  _The Great_
  _The Great_
  Не се палам. Мрзам што воопшто не ги банирате сите, применете ја демократијата што тие ја применуваат врз македонците кај нив. Барем тука сте газди :)
  Acid
  Acid
  Зошто би ги банирале сите? Тоа би не правело „форумски фашисти“, нели? :)
  _The Great_
  _The Great_
  Или пак ,,случајно'' и по ,,грешка'' сте ги банирале. Така барем Македонциве тука на ,,своето'' нема да бидат омаловажувани :)
  Muse fan?
  Прашај ме како погодив хахаха
  _The Great_
  _The Great_
  Ми досади ваљда..
  Имаш менувано ник ? :)
  A
  Anne.
  Само 2-3 пати хахаха.
  vampgirl бев, ама не верувам дека ме знаеш... послабо пишувам, обично само читам. :)
  _The Great_
  _The Great_
  Познат ми е никот, само слабо се сеќавам на некои твои постови :)
  Н
  Знам дека имало епик фејл членови порано. :)
  Иначе да, јас сум тој. Слабо некако те има по форумов.:)
  G
  Has there ever been a more over rated player than Zlatan Ibrahimovic, what does this guy do? For him to say he's the best player in the world is really deluded. :)
  Се трудам бе... туку отвори на Сериа А темата постирав нешто, овие од Ац (добро прочита, Ац) Милан, ве растураат во фотошоп бе :pos:
  дечко прогноза да ми кажеше за у Милано?
  О извини не си бил ти Васко, сум се препознал :icon_lol:

  шала бе, знам топраа ќе заладуе...


  Него кј си ти се изгуби, или ја се изгубив? :P
  ...каква е работава, иде иде? :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom