Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 август 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
2.589
А кој треба да ме означи????
Ц ц ц ц .... сакате да прам сега сколободии овде?
П.С Стасани се дресојте во Прилеп?
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Еве ги головите на Алибек против Баерн... Добри акции за головите, и одлична топка на Стеванович за вториот гол.

2 гол
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Заврши продавањето на маички во Скопје и останаа уште 11 маички и 2 дреса :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Заврши продавањето на маички во Скопје и останаа уште 11 маички и 2 дреса :)
Роси сигурно се сите предадени? Мислам освен тие што ги има на список од Ало-Ало, ги нема тие со уплатница што плаќаа, тоа Иосоно нека провери да не направите после збрки... Иначе што бројчиња има останато? Еден другар сака "M", ако има резервирај ја одма за мене...
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Ако останала некоја XXL чувајте ми ја,иначе што е со означувањето? :)
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Роси сигурно се сите предадени? Мислам освен тие што ги има на список од Ало-Ало, ги нема тие со уплатница што плаќаа, тоа Иосоно нека провери да не направите после збрки... Иначе што бројчиња има останато? Еден другар сака "M", ако има резервирај ја одма за мене...
Брат каша попара беше денес, појма неам од кај останаа тие 11 маици. Еден доаѓа да ја враќа не му чинела, трет бара 5 маици ИоСоно му кажал вамте тамте. Највероватно некој нема да добие и ќе треба да му се враќаат пари, а тие 11 ќе се шиткаат накнадно ако сака некој и то :)
Иначе само XL i XXL останаа.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Па знам, вчера бев и јас, знам како било и денеска...Иначе тие што беа на список од Ало-Ало сите земаа?
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Јас сакам XXL,донесете ми утре ви давам кеш!Deal?
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Најако беше коа дојде една женска и бараше бројче с али немаше па морав ја да и ја дадам маицата која си ја облеков претходно:pos::pos:,падна смеење тука
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Околу маиците...

Остнаа уште 8-9 маици XL и XXL (повеќето ХХL) . Аки, како член на форумов, ќе ти ја чувам таа, па накнадно ќе се договориме како да ти ја дадам.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ако останала некоја XXL чувајте ми ја,иначе што е со означувањето? :)
Најверните фанови кои немаат @ во никот, ги означуваме во темата. Пошто сеа откога ќе зееме ЛШ, ќе има многу нови фанови па да се знае кој е кој.

Него, ако има маички, пишете, да ви донесам пари утре - XL или XXL, it's all good. :)

--- надополнето ---

Околу маиците...

Остнаа уште 8-9 маици XL и XXL (повеќето ХХL) . Аки, како член на форумов, ќе ти ја чувам таа, па накнадно ќе се договориме како да ти ја дадам.
Викаш сигурно има? :)

Ако е така и можеш, резервирај еден XXL за мене. Колку беа, 250-300?
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Is this your last match as coach of Inter?
"When the match ends tomorrow I can't say it's my last for Inter. I will make my decision next week. It's not easy to leave friends of many battles but you can't make a decision after a match. In my last match for Porto in the 2004 final I knew that I would be coach of Chelsea. It won't be the same tomorrow."

Болдираново ми дава трошка надеж дека ќе остане , у пм повеќе се замарам дали ќе остане одколку за финалево жими се
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom