Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Грејт кој баксус бе, кажи си дека ќе тепа Интер :)
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Остануам воздржан :)

п.с. Ико, фала за лајкот :icon_lol:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Се моли Никола_ПП да објасни, ако одбраната не им е најслаб дел од тимот, што им е најслаб дел од тимот? :)

The Great, не постојат малери. Освен кога Деко игра 1 во кладилница :pos:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Се моли Никола_ПП да објасни, ако одбраната не им е најслаб дел од тимот, што им е најслаб дел од тимот? :)

The Great, не постојат малери. Освен кога Деко игра 1 во кладилница :pos:
И јас му забележав за одбраната уште пред да ги прати одговорите :)
 
Н

'Никола'

Гостин
Ќе кажам само дека што и да каже или нашише човек, секогаш ќе има некој што нема да се согласи со неговото мислење. Ако земам на секој посебно да му објаснувам зошто ова или она е вака или така, нема да има крај. Па не сум експерт, си го напишав моето мислење.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Ќе кажам само дека што и да каже или нашише човек, секогаш ќе има некој што нема да се согласи со неговото мислење. Ако земам на секој посебно да му објаснувам зошто ова или она е вака или така, нема да има крај. Па не сум експерт, си го напишав моето мислење.
Не реков дека сме експерти, си правиме муабет :) Не мора да објасниш, мислев ќе се развие дискусија околу тоа како ЈБТ одбраната ви е исто толку добра без Лусио, ако не и подобра :pos:
 
Н

'Никола'

Гостин
^ Па и јас не реков дека сте вие експерти.:) Нема везе тоа.
За одбраната, секако дека делуваше несвојствен потегот што го продадоа Лусио, но Ван Гаал си има свои гледишта и проценил дека Бадштубер и Контенто ќе бидат столбовите на одбраната, за некоја година. И еве Лусио играше лани кај нас, па многу повеќе голови примивме од годинава. Не е се во одбраната, треба да се гледа и на комплетниот тим.
И накрај, шо се буните, кај вас дојде Лусио.:)
 
M

Mario Gómez

Гостин
Абе интериста, шо се фалиш сеа, си глеал пет натпревари и слаба е одбраната. :):pos:

Неможе екипи што се борат за тројна титула да имаат слаби точки во тимот, нашата одбрана изгледа како слаба точка оти играме офанзивна формација 4-2-2-2 со два атакинг вингерс, и двајца напаѓачи. Инаку воопшто не сметам дека одбраната е слаба точка.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
M

mercenary

Гостин
Зашто не сте ме означиле?:icon_frow
И Димитар,mite84,Sneider,Rossi_46,InTeR FaN,bojann1 и уште некој..............и Marley987,`TENK`.......:turn:
:pos:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.411
Поени од реакции
6.549
Член од
14 март 2010
Мислења
16.879
Поени од реакции
16.091
Листа на означени членови
Пеери не ме означиле а промет му праам со маичките ццц :):):)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom