Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
По се изгледа го губиме Хозе , ќе пукнам од мука
 

Милојко

Идем Куме Кући
Член од
17 ноември 2008
Мислења
3.072
Поени од реакции
554
Кладен сум на вас и се надам утре нема да заебете работа :tv:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
По се изгледа го губиме Хозе , ќе пукнам од мука
Немој не се тревожи пред рака вака. :)
Чисто сумњам дека ако он би одел, вака педерски со толку шпекулации и изјави би го правел тоа!

Морати збори, Мурињо збори, али конкретната понуда од Реал не ја видов јас. Само шпекулациите. :)
Е сега, ако ова е за да се тргне притисокот од играчите, му успева. Али никој не вика дека може ем е тактички од него, а и вистина од друга страна...
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Дечки вчера правев матура,дај кажете кога и каде можам да си ја земам маицата и дресот?
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Дечки вчера правев матура,дај кажете кога и каде можам да си ја земам маицата и дресот?
Се матуранти ова Форумџииве ,,, прочитај страница поназад :)
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Ок ке поминам,значи таму ке ми биде дресот и маицата? Ти ке бидеш таму ?
ако донесеш пиво можам и да те однесам

--- надополнето ---

BAЖНО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Обезбеден е камерман за во сабота кој ќе не прати од плоштадот па до Опера Кафе.. ќе не снима за време и по натпреварот... се договорив за 60 евра, пари кои треба да ги дадеме од свој џеб, значи на плоштад секој ќе донира по 50 денари (практично за џабе пари) и ќе имаме нешто што цел живот ќе се присеќаме. уште еднаш напоменувам 20:00 пред споменикот-коњаник Гоце Делчев на плоштад во Интер аутфит и ДА НЕ СЕ КАСНИ. ИНТЕР ДО КОСКА !!!
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
...otvorena pokana za site navivaci na inter, za gostuvanje vo otvorenoto studio na fudbalskiot teren pred kanal 5 tv, specijalno napraven za ovaa prilika......studioto "fudbalski teren" kje bide otvoreno od 17.30 do 19.30... a posle toa sekoj moze pak da si bide na dogovorenite lokacii... golem pozdrav do site i ova smetajte go kako oficijalna pokana. File.
Од нашиот сајт е ова, па кој може, нека облече дрес/маичка и то... :)
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Таман,нема проблем за пиво ако сакаш и 2 имаш!!Ај пиши на профил коа врмее идеш натака
врати ми одма да знам.... 3 ипол на славија, амбулантата кај мене карши црквата, одговара ли?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom